Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért olyanok dolgoznak a...

Miért olyanok dolgoznak a Fressnapfban, akik nem értenek az állatokhoz?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
mert gondolom nekik is kell munka
2010. jún. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

multi. olcsó pénzért a legócskább munkaerőt. akik vagy elmennek pár hónap után, vagy beülnek egy 3napos tréningre és utána junior menedzserek lesznek.

ez nagyjából annyit jelenthet, hogy csak az alsó polcokat kell tisztán tartania....

menj egy kisebb üzletbe, ott valóban hozzáértő eladókat találhatsz!

2010. jún. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert az csak egy bolt nem szaktanácsadás, kutyakiképző stb. Ha az eladáshoz ért akkor az tökéletes.
2010. jún. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocs. Csak olyasmire gondoltam, hogy valaki megkérdezte, hogy mi a különbség a spot on és a nyakörves bolhairtó között. Fogalmuk sem volt. Pedig árulják sok pénzért...
2010. jún. 29. 15:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a múltkor mentem a Fressnapf-ba venni a kutyámnak fejhámot. Megyek be nézelődök. Odarohan (a hüly*e) kérdi segítsen e. Mondom neki, "persze, fejhámot szeretnék venni". Azt mondja flegmán, hogy "a haltira gondolsz? az szájszíjj nem fejhám..." Majdnem lekevertem neki egyet. :D Mondom: "ja, arra gondolok".Mondja kutyának vagy macskának. Néztem, mint Rozi a moziban, macskára fejhám? Hol él ez. Mondom kutyának. Kérdezi milyen kutya. Mondtam, hogy Vizsla, azt mondja "akkor ez lesz a jó méret" és a kezembe nyomott egyet. Megvettem. Hazavittem, otthon kiderült,hogy olyan nagy a fejhám, hogy még egy masztiffra is nagy lett volna. Ááá :D Visszavittem. Flegmán mondja, hogy nem lett jó? Mondom nem, de már nevettem. :D
2010. jún. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!