Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés
4 éves, fajtiszta kan csivava. Ma reggeltől, alig bír megállni a hátsó lábain, folyamatosan le akar ülni/feküdni. Feláll megy egy kört a szobában és ül vagy fekszik, és ugyan ez ismétlődik. Olyan mintha folyamatosan nyújtózkodni szeretne,amikor fekszik. A hasát nyomkodtam, nem úgy tűnik, mint akinek fáj, masszíroztam a hátsó lábait is, az sem érdekelte különösen, ebből én arra következtetek, hogy nem fáj az sem. Anyukám szerint kangörcse van, lehetséges, hogy tényleg az lenne?

2019. jan. 15. 13:28
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy nem kedvetlen, lehet vele játszani, eszik-iszik. Reggel voltunk sétálni is, igaz ott is alig bírt jönni.
2019. jan. 15. 13:31
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Gerincfájdalom/kezdődő vagy kialakult gerincsérv? Erdemes lenne egy állatorvosnak megmutatni. Ha sérv sem feltétlen fáj..jó lenne még most, mielőtt nagyobb baj lesz.
2019. jan. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Sajnos leghamarabb holnap reggel tudom elvinni. Már volt ilyen a múlt héten is, de akkor egy félnap alatt átment rajta anyukám elmondása szerint.
2019. jan. 15. 13:39
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem orvos,és ha lehet minnél előbb. Vagy hívd fel legalább telefonon, hogy mi lehet, mit nézzél rajta. Pl. testhő, pulzus normális?
2019. jan. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Minden rendben van rajta. Nem úgy néz ki mint akinek komoly fájdalmai vannak. Csak ez a folyamatos nyújtózkodás aggasztó. De ugyan úgy csinál mindent, ahogy szokott. Nem tűnik betegnek, de én látom rajta, hogy valami nem 100%, olyan mintha mondani szeretne valamit.
2019. jan. 15. 13:59
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt széklete? Amúgy a hasa görcsöl, akkor "nyújtózkodik" a kutya.
2019. jan. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
S mutasd meg orvosnak mielőbb!!!
2019. jan. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#6/7 Nem volt ma még széklete. Én is arra kezdek gyanakodni. De nyomkodtam a hasát, ahogy az állatorvos is szokta, és nem láttam rajta, hogy fájna neki.
2019. jan. 15. 14:44
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

Te ne nyomkod azt a szerencsétlen kutyát, hanem bízd az orvosra! Részleges vagy teljes bélelzáródása is lehet, nálunk az okozott hasi görcsöt, és attól nyújtogatta a hátsó lábait a kutya.


Vidd orvoshoz lehetőleg még ma, és ne te vizsgálgasd!

2019. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mint feljebb leírtam, holnap reggel tudom leghamarabb elvinni.
2019. jan. 15. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!