Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek mi nem hiányozhat a...

Nektek mi nem hiányozhat a “kutyás” táskátokból?

Figyelt kérdés
2019. jan. 15. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Az mi? Vigyen táskát a kutya, ha kell neki valami.
2019. jan. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Labda és jutalomfalat.
2019. jan. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és zacskó :)
2019. jan. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Plusz póráz (mindig tartok magamnál egyet, ha a kutyán lévővel valami történne, elszakad vagy eltörik a karabiner. Paranoiás vagyok kicsit :D )

Jutalomfalat

Egy labda

Hordozható tál és egy flakon víz.

Illetve egy hám, ha valamiért kellene a kutyára (amúgy nyakörvvel sétálunk, de sosem lehet tudni mikor kell hám)

Kakiszacsi és zsebkendő.


És attól függ, hogy hova megyünk, de esetleg:

Oltási könyv, kutyatáp, kutyaruha (időjárásfüggő persze) .


Remélem jól értelmeztem a kérdést és remélem nem hagytam ki semmi fontosat.

2019. jan. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Rövid útra (<2 óra): kakis zacskó, jutalomfalat, oltási könyv, +nyakörv (ami rajta van, egyszer már megviccelt), a saját irataim és telefon.

Hosszabb útra ezen kívül: víz, itatós edény, játék, szájkosár (hátha buszozunk), hosszú póráz (erdőbe).

2019. jan. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha idegen helyre megyünk kirándulni:

10 méteres póráz vagy flexi. Ehhez hám (amúgy fojtót használunk)

A hámra, nyakörvre erősíthető lámpa (anit amúgy biciklis lámpáként árulnak és ilyen gumis)

Tál

Kakizacsi

Jutalomfalat

2019. jan. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4-es, ez mind szép és jó, de egy 1xű sétára is egy telepakolt táskát hurcolászol, vagy csak ha több órára léptek le? Mert ez így elég fura, amúgy nekem zacsi, jutifalat, labda, ezek elférnek egy övtáskában.
2019. jan. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A többiek jókat írnak.

Nekem nincs ilyesmim, csak rövideket sétálunk, kizárólag mobilt és kulcsot viszek magammal.

Kakilni itthon szokott, nem séta alatt.

Szóval semmire nincs szükségünk ilyenkor.

2019. jan. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus miket cipelnek itt egyesek.

Hát én a normál napi sétákra csak a pórázon, nyakörvön kívül kakizacsit viszek, este a labdáját is. Magamnak telefon, kulcs. Táskát sem viszek, ezek elférnek a zsebemben.

Ha elutazunk a szüleimhez, akkor viszek tápot meg az oltási könyvét. Magamnak nyilván viszem az irataimat, pènzt stb.

De nincs is "kutyás táskám".


Off: a környékünkön van egy spániel gazdi, ő mindig baromi nagy kézitáskával sétáltat kutyát. Lehet az itteni válaszolók közül az valaki? :D

2019. jan. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés nem az volz, hogy mit viszünk magunkkkal sétára, hanem mit rakunk a kutyás táskába. Logikus, hogy a táskát csak akkor viszed magaddal, ha hosszabb sétára mész. Nem azt mondtam, hogy ezt állandóan cipelem magammal, de nekem ezek vannak a kutyás táskámban és ha hosszabb sétára megyünk akkor viszem magammal a táskát.

Nem mindenki az utca végéig meg vissza jár sétálni a kutyával állandóan.

2019. jan. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!