Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya mitől hányhat vért?

Kutya mitől hányhat vért?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 18:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
valami olyan miatt, ami miatt AZONNAL dokihoz kell vinni!!!!!!!!
2010. jún. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Ha egy belső szerve megsérül, vagy nagy fájdalma van.

A szomszédomnak például elütötték a kutyáját és az is vért hányt, mielőtt meghalt volna.

2010. jún. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
gyomor-bél fekély, vagy a nyelőcső sérülése a felhányt sósavtól... bármi! kezeletlenül a kutyát kb temetheted:|
2010. jún. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Akiteki ***** válasza:
75%
Nem tudom, de tuti, hogy ha az én kutyám lenne, nem a gép előtt ülnék, hanem rohannék az állatorvoshoz.
2010. jún. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval. Ha te vért hánynál, akkor szirénáző mentő rohanna veled a legközelebbi kórházba. A kutya miben más? Mindegy mi okozza, a lényeg, hogy amilyen gyorsan csak lehet kerüljön kórházba.
2010. jún. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak egy-egy csepp vér volt mondjuk egy fehér habos hányásban, akkor azt okozhatta csont (apró, kapillárisos vérzés a szájban vagy a nyelőcsőben).

Ha az egész töményen véres volt, vagy étellel együtt ürült vér, akkor nagyon, nagyon nagy baj van.

Vér került az emésztőrendszerébe. Belső vérzés (pl. elütötte egy autó), súlyos gennyes, elhatalmasodott gyulladás, több oka is lehet.

Ez nagyon, nagyon súlyos!!!

MIHAMARABB ORVOSHOZ KELL VINNI!

2010. jún. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Orvos de sürgősen!!!!!!!!!!! Vagy: látta már orvos?
2010. jún. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok, de nem kell egyből megijedni, nem hány vért a kutyám. Ha hányna, akkor már rég az ügyeleten lennék vele. :) Csak kiváncsi vagyok, hogy mi okozhat véres hányást a kutyáknál, mert mintha a szomszéd kutyája vért hányt volna, de nem vagyok benne biztos. (nem látni jól a mi házunkból) És arra gondoltam, lehet, hogy megmérgezte a saját kutyáját. De akkor gondolom mérgezés nem okoz véres hányást. Mert azt nem írtátok.
2010. jún. 29. 21:40
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

De igen, némely mérgezés okozhat véres hányást.

Ez persze nem azt jelenti, hogy a szomzédod mérgezte meg a saját kutyáját, ehetett mérgezett patkányt, vagy egeret.

Ja! Vidéken sok helyen adnak a kutyának élesztőt, amibe tűket szúrnak./Tudom, kegyetlen, én is lehidaltam, mikor ideköltöztünk, és ezt meghallottam/Rossz szándékkal, általában a "jó" szomszéd kutyáját nagyon sokan így végezték ki régebben./9 éve hallottam, de még mindig beleborzongok/

2010. jún. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19:10-es vagyok. Sok méreg is belső vérzést okoz => véres hányás.
2010. jún. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!