Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megoldás kutya megeszi a...

Megoldás kutya megeszi a saját ürülékét?

Figyelt kérdés

Prémium táp;vitaminok;játék sok mozgás;nagy terület mellett.

Ha fél órára húsz percre is egyedül marad kierölteti magából a kakit és megeszi.-Hiába kakiltattam és szedtem fel közvetlen előtte!

Valaki tud megoldást?



2019. jan. 18. 02:24
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Nekunk minden kutyank megette eddig. Minsegy volt hogy pincsi vagy nemetjuhasz. En allatorvoshoz mentem es kertem ra gyogyszert, azt mondta a doki hogy valami hianyzik a kutyak szerevezetenek ami az urulekben megtalalhato es ezert eszik meg, a gyogyszer vagy vitamin vagy mit adott az mindig elmulasztotta, biztosan valami fontos anyag van benne ami abban a szerben megvolt es nem hianyzott neki, azota nem ette egy kutyam sem
2019. jan. 18. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Általában viselkedési probléma. Mi annó úgy szoktattuk le, hogy nem volt kint egyedül. Ha láttuk, hogy mire készül akkor azonnal tiltottuk. Egész gyorsan leszokott róla.
2019. jan. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kreténpali ***** válasza:
90%
Van egy "Dog whisperer" rész, ahol szépen leszoktat egy kutyát erről. A viselkedés részét már nem emlékszem hogyan, a másik része viszont tápanyag hiány. Ha jól emlékszem kálium hiány és banán falatokkal pótolták az ürülékevés kényszerét.
2019. jan. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
55%
Ez elég beteges, még egy kutyától is. Volt már 4-5 kutyám, de soha egyik sem ette meg az ürülékét. Valami hiánya van, jól mondják a többiek. Néha egy kis házi kosztot is adhatnál neki. Tudom, hogy minden hozzáértő azt mondja, hogy csak tápod adjunk a kutyának, de egy kis maradék kaja nem fog neki megártani néhanapján. Értékelni fogja.
2019. jan. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A barátnőm kutyái a sajátjukat nem ették meg, de a macskasz@r valóságos csemege volt nekik.
2019. jan. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Sajnos ti sem írtatok ötletet...


Vitamint kap,házi kosztot nem ehet több mindenre allergiás -speciális tápot kap.


Fél éve próbálom leszoktatni,3hét volt a maximum....-fél éve csak arra vigyázom ne egye fel a xart...-Nem voltam sehol,karácsonykor sem;fél éve nincs életem a munkahelyemen sem -mert csak a kutyagumit lesem.

Ez nem normális!


A direkt xarevésre kifejlesztett tabletta sem ér semmit!

2019. jan. 18. 17:37
 7/8 anonim ***** válasza:
nálam akkor fordult elő, amikor magasabb volt a táp gabonatartalma.
2019. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én neveltem már kiskutyákat, és úgy vettem észre, hogy ha jól vannak lakva, akkor nem vetemednek ilyenre. A másik fontos dolog, hogy konzerv kajával nem szabad etetni, mert szinte ugyan úgy távozik, mint ahogy megette, és ezért eszi meg. Nagyon fontos azonnal eltávolítani a végterméket! Kell neki legyen rágni való kutya keksz, műcsont. Így ezeket részesíti előnyben. Le lehet szoktatni, csak figyelni kell rá. Valami tápanyag hiánya, vagy energia hiánya van. Kár, hogy csak diétás tápot ehet!
2019. jan. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!