Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász után eltudok...

Németjuhász után eltudok bírni egy amstaffal?

Figyelt kérdés
Németjuhász kutyám volt, de sajnos meghalt. Most megint szeretnék egy új kutyát, egy amstaffra gondoltam, de nem tudom, hogy mennyire vagyok rá alkalmas. Mit gondoltok? Németjuhász után megbirkózok egy amstaff nevelésével?

2019. jan. 19. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Nem
2019. jan. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Az attól függ, hogy mennyire sikerült jól a németjuhász nevelése.
2019. jan. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
82%

Szia, szerintem vágj bele ha tetszik a fajtája

szerintem nem lesz vele olyan nagy gondod, én mindkét fajtával találkoztam, az amstaff-al papámnál, (igen tudom más amikor te élsz vele, és amikor csak találkozol vele, de sok időt töltöttem ott) németjuhászom nekem is volt, van pár külömbség köztük, de szerintem meg lehet szokni szerintem bátran vágj bele, sok sikert kivánok! :)

2019. jan. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Ha te német juhász után nem német juhászt akarsz, akkor nem is volt német juhászod...
2019. jan. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Utolsóval egyetértek !!
2019. jan. 19. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem legyen egy berni pásztorod :D

Ja, hogy nem a kedvenc fajtánkat ajánlgatjuk?...

Akkor legyen szamojéd!! Aaannyira tetszik az a kutya


Na most viccet félre téve


Ha az amstaff tetszik akkor legyen amstaffod. Könnyen tanul, még a gyerekeket is szereti. Járj utána a fajta jellemzőnek, igényeinek, és ez alapján döntsd el, hogy megbírkózol-e veld. Kezdetben jól kell szocializálni, nevelni és nem lesz gond. Erre vannak a kutya ovik és iskolák. Ott megtanítanak mindent

2019. jan. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Egyáltalán nem egy kategória. Egy német juhásszal bármit tehetsz, akkor is egy szolgalelkű, engedelmes kutya lesz, ami soha nem fordulna a gazdája ellen, de ha egy amstafft elrontasz, abból egy veszélyes, kiszámíthatatlan kutya lesz. Én maradnék a német juhásznál.
2019. jan. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Az amstaff több türelmet, határopzottságot igényel talán és v.mivel aktívabb, mozgásigényesebb fajta..
2019. jan. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Miért pont amstaffot szeretnél?

2019. jan. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!