Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyával lehet elkezden...

Milyen kutyával lehet elkezdeni a munkakutyázást?

Figyelt kérdés

2019. jan. 17. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Mi az hogy munkakutya ??
2019. jan. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit nyújtanának neki és milyen munkakutyára gondoltál?
2019. jan. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Erősítő sportok, fajtajellegnek megfelelő sportok, őrző védő feladatok.

Nagy fokú fizikai, szellemi igénybevétel.


Amstaffra, munkavonalú német juhász rá, ausztrál pásztor kutyára, angol pointerre és patterdale terrier re gondoltam.


Tudom hogy ezek különböző fajták és őrző védő szinten nem várok 100%ot pl patterdale él,angol pointernél, ausztrál pásztor által. De ha kölyökkortól erre tréningezik őket bennük is kialakul az ő szellem ha nem is a toppon.


Malinoist szeretnék majd mellé

2019. jan. 17. 18:31
 4/7 A kérdező kommentje:
1: ott a Google, keress rá. Ne ezt a kérdést szemeteld tele a hülyeségeiddel
2019. jan. 17. 18:32
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Ilyenek mellett simán bármelyiket. A patterdale és az amstaffra a személyes kedvencem a felsoroltak közül
2019. jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amstaff, munka vonalú német juhász, és az én kedvencem: dobermann > tökéletes. A mali is, bár nem egyszerű eset :)

A többi általad felsorolt fajta szerintem e célra kevésbé jó.

2019. jan. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Német juhász. Csakis! Minden szempontból tökéletes munkakutya. Lételeme a szolgálat és az engedelmesség, a személy és területvédés. De ne bánj vele durván, hisz azért tesz meg mindent neked, hogy kivívja a szereteted és az elismerésedet, ezért szeresd és becsüld is meg, és meg fogja hálálni. Sose feledd el, hogy a kutya társ, és nem munkaeszköz.
2019. máj. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!