Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A boxer veszélyes kutya?

A boxer veszélyes kutya?

Figyelt kérdés
Elmentem ismerösömmel sétáltatni a boxerját, mindenki az út túloldalán ment el, nem mertek közel jönni, és nagyon néztek, de nem úgy, hanem olyan félelmetesnek tartották. Pedig nem vadállat, rendesen jött mellettem. Volt egy roma is, és elég csúnyán nézett ki, és még mikor elmentünk melette, akkoris a szeme sarkából figyelte a kutyát, meg még hátra is nézett, mikor eljöttünk... Azt hallottam, a boxer nem támadós kedvű, azt mondták, a boxer egy nagy gyerek. Szerintetek félelmetes lenne?
2010. jún. 29. 20:19
 1/10 anonim válasza:
65%
Nekem boxerom van, és azt mondták, hogy nagyon nehéz rávenni, hogy harapjon. De rá pont nem vonatkozik, és remélem is, hogy félnek tőle, főleg a büdös cigányok!
2010. jún. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, én még nem nagyon láttam agresszív boxert, én mondjuk imádom őket =), nagyon aranyosak, játékosak, kajlák
2010. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem veszélyes olyan, mint egy "nagy gyerek".:D

Nekem is volt.:)

2010. jún. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy külsőre elég félelmetesen néz ki, főleg a morcos pofijával, de ezt embere válogatja. Nekem speciel nem tűnik egy harcias kutyának. Egyébként tényleg egy barátságos, játékos kutya.
2010. jún. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 dobertenyeszto válasza:
59%
en szerintem a boxer nem veszelyes mert ismerek egy boxer tenyesztot es megverhetem a kutyait es akkor sem harap meg meg szerintem meg ez ugy van hogy nezd meg a gazdat es aztan a kutyat
2010. jún. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
ÁÁÁhhh a boxer, fúú nagyon félre kellene nevelni, ahhoz, hogy veszélyes legyen. Nekem is boxerem van(fehér), na tőle félnek még az emberek, sokszor hallom a hátam mögött, hogy "pit bull, harcikutya stb." És nálam is minden 2.-ik ember átmegy a másik oldalba, és közben megvetően néznek rám, mintha valami dínót sétáltatnék -.-" Volt aki megkérdezte tőlem, hogy nem félek-e a kutyámtól? Erre nem tudtam mit mondani. Amúgy tökmindegy milyen kutyája van az embernek, ha már egy kicsit is morcosabb a tekintete, már egyből frászt kapnak az emberek.
2010. jún. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem veszélyes.
2010. jún. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Holdtündér ***** válasza:
88%

Nekem ez a véleményem a "harcikutyákról": http://www.youtube.com/watch?v=ficwZQYmRLE&playnext_from=TL&..

Igaz, ez pitbull a videón, de nevelés kérdése az egész.

Egyébként a boxereket tudtommal régen sokan tartottak a kisgyerekük mellé, mert nagyon jó "dajka".

2010. jún. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem láttam boxert, amelyiknek a szemében ne lett volna pajkos csintalanság, amelyik nem úszott volna a boldogságtól és az örömtől a saját nyálában, és amelyik ne esett volna szét deréktől hátrafelé a nagy csóválásban. Én nem a boxertől félek, hanem attól, hogy elhagyja a saját farkát riszálás közben :D.

El sem tudom képzelni, milyen fatális hiba vagy félre nevelés kell ahhoz, hogy egy boxer harapjon.

2010. jún. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Az egész nevelés kérdése.

De alapjáraton a boxer kedves, családbarát kutya.

2010. jún. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!