Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen hamar nő vissza kutyus...

Milyen hamar nő vissza kutyus szőre?

Figyelt kérdés

Ma az apjával együtt otthon hagytam a 7 éves eleven kisfiamat. A férjem nem figyelt rá, és ollóval alapossan megnyírbálta a kutyánkat.

Westie, nagyon kis csálén néz most ki.:( Nem akarom kozmetikába vinni, mert ha egyenletes szőrt szeretnék neki, akkor nagyon rövidre vágnák mindenhol.


2019. jan. 19. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon hamar visszanő a kutyus szőre
2019. jan. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Sokára. Amúgy miért játszik az ollóval felügyelet nélkül egy 7 éves gyerek?! És miért nyírja meg a kutyát? Legközelebb a szemért szúrja ki játékból?
2019. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Valami baj van a gyerekeddel, vagy nálatok ez a napi rutin része? És még a kutya szőre miatt aggódsz, nekem is a szeme világa jutott eszembe, köszi előző :)
2019. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem az volt a kérdés, az iskolában is használtak már ollót, arra kérte el a férjemtől, hogy kivág valamit.

Annyi esze azért van, hogy nem szúrja ki a kutya szemét! Már mondogatta párszor nekem, hogy csinál neki frizurát, de nem vettem komolyan.

2019. jan. 19. 20:59
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Hát nyilván nincs annyi esze. És az iskolába való ollóval nem tudta volna levágni a kutya szőrét. Neveld meg a férjedet.....
2019. jan. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Alapesetben tavasszal vedlenek a kutyák, akkor úgyis visszanő a szőrük. Lakásban tartott kutyával kapcsolatban nincs saját tapasztalatom, tudtommal ők szinte folyamatosan váltják a szőrüket.

Gyerek és olló: nem szerencsés felállás, de sajnos elég, ha a szülő csak egy pillanatra nem figyel oda. Utólag próbáld neki elmagyarázni, hogy ez a kutyusnak rossz, mert olyan, mint ha neki kabát nélkül kellene kimennie télen. Sokszor bele sem gondolnak, hogy mik a következmények és hogy ezzel árthatnak a kutyának.

2019. jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hol nyírbálta meg?

A kutyát hidd el, nem zavarja, hogy nem szalonképes a frizurája.

Westiet amúgy sem nyírnak, hanem trimmelnek.

2019. jan. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!