Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyiért adnád el a kutyádat,...

Mennyiért adnád el a kutyádat, ha egy milliomos meg akarná venni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 20. 22:10
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
85%
Amíg nem állok rosszul anyagilag, addig nem adnám el, viszont ha csődközelben lennék és a hajléktalanság fenyegetne, akkor meggondolnám, már csak a kutya érdekében is. De valószínűleg akkor fontosabb lenne az, hogy milyen emberhez kerülne.
2019. jan. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
78%
Nem adnám őt soha semennyi pénzért. Amúgy sem vagyok egy pénzmániás dög, a kutyám és köztem lévő köteléket sokkal többre tartom és inkább élek kevesebből kisebb, szegényesebb helyen szeretetben, mint egyedül a millióimmal luxusvillákban a kutyusom hiányolva.
2019. jan. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
66%

Én eladnám, nem a gyerekem, mert a kutya egy állat..


Ha tudnám, hogy jó sora lesz, olyan 5 milliónál lenne a határ, pár hét alatt simán megszereti az új gazdiját annyira, mint engem.


Lefeküdni csak azzal feküdnék le pénzért, akivel amúgy is szexelnék, csak titkolom.


Lehet, hogy a pénz megoldaná az anyagi gondjaimat, ha lennének, de a lelki gondok sokkal jelentősebbek lennének az alku után.


Imádtam a kutyámat, családtagként bántam vele(19 évet élt, velem nőtt fel), de sosemkezeltem emberként. A kutyák állatok, mások a szükségleteik, emberi tulajdonságokkal és szükségletekkel felruházni őket.. hát elég, ha annyit mondok, hogy nem az én műfajom.


Jó dolga lehet nélkülem is a kutyának, ezért adnám el. Az összeget pedig ott húznám meg, hogy mennyire hiányolnám én a kutyát, és mennyire van szükségem a pénzre. Egy józan ember nem a kutyája köré építi az életét, így nem is hiányolhatja annyira, pótolható, bár fontos..

2019. jan. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
26%
Én egy 10 millióért eladnám. Nem szeretem, a gyereknek kellett, ezért hozta a férjem. Megtűröm, de pénzért lepasszolnám.
2019. jan. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
54%
Nekem macskám van de én nem válnék meg tőle 5 millió alatt. Azt is csak akkor ha tudom hogy jó helyre kerül.
2019. jan. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
74%

"A kutya nem gyerek."


A kérdezőnek biztos hihetetlen, ha valaki családtagként tekint a kutyájára. Pedig sokan vagyunk így ezzel. De tudom, hogy valakinek csak eszköz, haszontárgy, csak egy állat, stb.


Én nem nagyon tudom reálisan elképzelni ezt a kérdést magunkra vonatkozóan. Egy idős, beteg kutyám van, mégis kinek kellene? Ha én fizetnék érte, akkor se venné át senki a gondozását, mert problémás. Nekem viszont a legjobb barátom, társam, akiről gondoskodok. Soha nem adnám el azért, hogy pénzhez jussak. Mert neki attól még rossz lenne, hogy én ilyen meg olyan luxusházat veszek. Egyedül egy szituációt tudnék elképzelni, hogy odaadnám valakinek, de azt sem pénzért; ha lenne valaki, akiről tudom, hogy sokkal jobban tudná gondozni mint én, és sokkal jobb, boldogabb életet tudna neki biztosítani, több mindent meg tudna neki venni, stb. Ebben az esetben, a kutya boldogsága és jóléte érdekében erősen megfontolnám, hogy odaadjam az illetőnek, de ez még ebben az esetben is nehéz lenne, az érzelmi kötődés miatt. Nem feltétlen a kutya részéről, hanem sokkal inkább az én önzésemre, ragaszkodásomra gondolok itt.

2019. jan. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
43%
Ha jó gazdához kerülne, esetleg néha meg is látogathatnám, akkor 20 millióért simán eladnám. Szeretem a kutyám, de ekkora összegből már nagyon sokat tudnék segíteni a családtagjaimnak, akik azért mégiscsak fontosabbak.
2019. jan. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
25%

Nem ember az aki ilyet kérdez, ráadasúl itt okoskodik az ertèkrend besorolása egyenlő a nullával! Kár hogy nem áll előttem.

(Cristian)

2019. jan. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Mi lenne ha ott lennék? Csókolomot köszönnél? Milyen értékrend?
2019. jan. 21. 00:02
 30/41 anonim ***** válasza:
73%
Hat állatom van, három kutya, három macska. Mindegyik mentett, de vessenek követ rám, nem egyformán szeretem már őket. Nagyon nehéz ez. Az egyik kutya már 17 éves, de csak pár hónapja van nálam, nagyon nehéz vele. Bepisil folyton, de a kajában válogat, néha játssza az agyhalottat, attól függ milyen kedve van. Én ingyen is odaadnám olyannak, aki tudná gondozni, türelmesebben mint én. Viszont van egy cicám, kb. egy éves, menhelyről mentettem, ő a mindenem. Embert is ölnék miatta, szóval összeget sem tudnék mondani, mert nincs olyan.
2019. jan. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!