Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaoktatot hivtam es hulyese...

Kutyaoktatot hivtam es hulyesegekre raszoktatta a kutyam a keresem ellenere? Tegnsp volt 2-sodszor es megmondtam neki, h tobbet ne jojjon. Azota harapdal a kutyam, ugat ejjel, elszalad a kinyitott ajton.

Figyelt kérdés

Eddig nem csinalta ezeket.

Alaasta a tekintelyem a kutyam elott. 5 hete van veldm a kutyam es nem ugatott a lakasban,tudtunk ejjel aludni. Eddig csak az elettarsam harapdalta,mostmar engem is.


Eddig mar odajott elemgedve a Margit szigeten biztosan,ha nem voltak kutyak. Most jutalomfalatrase jon oda.


A harapdalast azt mondta,h ugy szoktassuk le,h elvonjuk a figyelmet es odaadunk egy jatekot. Azota rajottem,ezzel betanitotta a harapdalasra.


A lepcsohazban elindulasnal ott ilt mellettem az ajtonal. Legutobb elszaladt.


Egy eletre megbantam,h felfogadtam. Most ujra tanithatom be a kutyam ugyanarra,amit eddig mar megcsinalt.



Otthon radicsert a kutyara,amikor ugatott. H jon ahhoz egy oktato,h eldontse helyettem,h nekem mi legyen a jo??? Belvarosi tarsashazban elunk.


Neki apro kutyai vannak es nem lattam,h szotfogadnak neki.


Nekem amerikai staffordom van.


Volt 10 evig 10 kg-s terrierem. Az akkortol kezve hallgatott ram igazan,miota futni jartam vele rendszeresen. Vele meg nem tudok,mert 8 honapos.


Hogy lehet ilyen aljas szemetlada egy oktato,hogy direkt betanitja nekem nem megfelelo dolgokra a kutyam?? Direkt kreal problemakat,hogy legydn urugy,h johessen.


Nagyon vigyazzatok,ha oktatot fogadtok. En soha tobbet nem teszem. Megirtam neki,hogy a kutyam kozelebe soha tobbet nem engedem. Tobb orat nem akarok. A facen talaltam. A blogjai alapjan latom,hogy ert a kutyahoz. Biztos,hogy szandekos a viselkedese. Nem tudatlansagbol ered.



2019. jan. 21. 06:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
80%

#9 nagyon jól összefoglalta a gondolataimat.

Nekem is egyből az jött le a sztoridból, hogy a kamasz kölyök kutyád átcsábult egy határozottabb "vezetőhöz", vagyis a kiképzőhöz. Érzi rajtad a bizonytalanságot, és helyetted őt ítélte meg alkalmasabb falkavezérnek.

Előfordul ilyen.

Ezért szükséges, hogy te foglalkozz a kutyáddal, szakmai irányítás (pl. kutyaiskola) segítségével.

Különben meg az amstaff tényleg nem őrző védő kutya, szóval ha ilyen célra kellett, akkor rossz fajtát választottál.

2019. jan. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!