Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem kellenek az emberekn...

Miért nem kellenek az embereknek, a fekete bundáju kutyák, meg az idősebbek?

Figyelt kérdés
2019. jan. 22. 17:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A feketézést ne értem, szerintem szépek a fekete kutyák.


Az időset már sokkal jobban meg tudom érteni, nekem is volt befogadott fiatal/növendék és öreg kutyám is. Az öreg sok vizet nem zavart, nála az eltitkolt egészségügyi bajok kiderítése, és kezelése sokba került.

A fiatalnál viszont nagyon látszik, hogy nem én neveltem kicsiként. Nem én szocializáltam, raktam le az alapokat, és mostmár nehezebb. Nem lehetetlen, de nehezebb, nagyon melós.

2019. jan. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

A fekete, mint kizáró okot én sosem értettem. Macskánál még "megértem", mert babonák köthetők a fekete macskákhoz (ami nyilván hülyeség). De hogy kutyáknál mi...?

Az öreg kutyák valószínűleg azért kevésbé kelendőbbek, mert ki tudja mennyit lesz még velünk és sokan csak azt látják, hogy örökbe fogadják, de csak azért, hogy az orvosi ellátását fizessék...

2019. jan. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!