Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki csirke far-háttal eteti a...

Aki csirke far-háttal eteti a kutyáját, az mit ad még hozzá?

Figyelt kérdés
Milyen fajta vagy mekkora méretű a kutyád és egy nap 1x vagy 2x adsz enni?
2019. jan. 23. 13:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és nyersen vagy főzve kapja a farhátot?
2019. jan. 23. 13:57
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak farhátat nem lehet neki adni hosszútávon, mert 90%-ban csontos, semmi hús nincs rajta. Elhiszem, hogy olcsó neg minden, de nem jó.


Én maximum valami mellé adok neki farhátat, vagy maximum kéthetente van olyan, amikor "csak azt" kap. De mindig van mellé hús is (marha, birka, nyúl, zöldség, télen meleg leves).


30 kg-os német juhászom van, napi 1x eszik.

2019. jan. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, pont ezt kérdeztem, hogy mit adsz mellé.

Nekem is németjuhászom van, én adok mellé csirke aprólékhúst(szívet, zúzát) sertésből pedig kap szívet, tüdőt, vesét, lépet. Szokott kapni zöldségeket, és rizst vagy tésztát is hozzá. Egykét tojást is rátörök nyersen héjastul. szoktam neki bőrkéből és velős csontból kocsonyát csinálni, nagyon szereti. De az örök kedvence, amikor a mirelit zöldségnek a főzőlevéből csinálok neki főzeléket jó tejszínesen, tejfölösen vagy épp joghurtosan, abba kenyeret áztatok és imádja:D

2019. jan. 23. 16:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Disznót ne adj neki nyersen, minden más mehet! :) az enyém is azt eszi. Ha disznót kap, akkor azt meg megfőzöm neki, ilyenkor úgyis szereti a levest. :) első voltam.
2019. jan. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mindent főzve adok, csak a farhátat kapja néha nyersen
2019. jan. 24. 12:25
 6/6 anonim ***** válasza:
SEMMIT nem szabad nyersen adni! A barf és egyéb ökörségek egy mítosz ami már régen nem állja meg a helyét. A kutya hiába a farkas az őse már háziasított és nem eszik szívesen nyershúst csak akkor ha nincs más választása. Tegyél le elé nyershúst és egy rántotthusit. Egyértelmű, hogy a rántotthusit fogja választani. Minden nyershús veszélyes tök mindegy, hogy sertés vagy csirke!
2019. febr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!