Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bobi multivitamin kutyák részére?

Bobi multivitamin kutyák részére?

Figyelt kérdés
Vettem a 7 hetes amerikai Stafford shire terrieremnek Bobi multivitamin tablettát 50 darabos kiszerelésben 300ft volt. Az van ráírva, hogy kiskutyáknak 0,5-1 tabletta szükséges per nap. A konkrét kérdésem, hogy jó ez a fajta márka? Mert láttam csonterősítőben meg mindenféle más fajtában, megéri megvenni? ha nem akkor melyiket vegyem?
2010. jún. 30. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is amstaffom van, de ő már egyéves.

szerintem ne ilyen olcsósággal próbálkozz, mert az amstaff egy izmos fajta, aminek normális táp. vitaminok kellenek.

Szerintem szánj rá egy 1500 forintot vitaminra.

de ha normális étrenden él, akkor a vitamin is elhagyható.

Milyen tápot eszik?

Az enyém happy dog, és biomill márkájút.

2010. jún. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát eddig Darling Juniort evett de ahogy most olvasgattam itt, rendeltem neki Acana tápot... Úgy látszik a Darling a drága ár függvényében semmit sem ér... Szerinted jól teszem ha váltok erre a tápra?
2010. jún. 30. 09:12
 3/6 A kérdező kommentje:
és ajánlhatnál akkor valami jó vitamint, étrendkiegészitöt stb... Elég ramaty állapotban került hozzám szegényem kilátszanak a bordái a gerince mindene... betegnek nem beteg már...
2010. jún. 30. 09:13
 4/6 anonim ***** válasza:

első válaszolo vagyok::


Rákerestem a googleben, hogy vitamin kutyáknak, és kihozzott egy olyat, hogy www. webkutya.hu

Ott vannak a táplálékkiegészitő termékek.

Leginkább ilyen hallisztes termékek vannak.

Keress rá, de sztem a legjobb választás a


bewital FKM csontliszt 80 dkg, és 2604 forint.

De azé nézz szét,


Nembaj ha bordái látszanak, mert növésben van, és még nem izmosodott.

2010. jún. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is Bobi vitaminokat adok a kutyáimnak, és látszott rajta, mikor még csak elkezdtem adni nekik, hogy szebb lett a szőrök, és egészségesebbnek is néztek ki. Mondjuk normális étkezés mellett, mikor megkap minden számára fontos tápanyagot, nem kell vitamin. Az én boxerem is csont és bőrként érkezett hozzánk, most pedig egy kész izomtömeg. :D Szóval szerintem normális étkezés mellé jó a Bobi is.
2010. jún. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok oda a Bobi-ért, szerintem nem igazán jó minőségű.

Ha igazán nagyon jót szeretnél a kutyusodnak, akkor zöldkagyló kivonatot adj neki, azzal tutira jó erősek, egészségesek lesznek a lábai. GF 600, Korvimin, Luposan Gelenkraft, én ezeket a termékeket ismerem, de biztos van több is.

Acana mellé semmiképp se adj kalciumot, vagy csonterősítőnek árusított foszfor-kalcium keveréket.

2010. jún. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!