Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szaiszok! 10 hetes csivavám...

Szaiszok! 10 hetes csivavám 1300 g szerintetek mekkora lesz felnőt korba?

Figyelt kérdés
Csivava kutyasúj.
2019. jan. 26. 12:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne hogy ők a szülők vagy csak ezt mondták neked? Én egyszer vettem egy amstaff-kaukázusi keveréknek eladott kutyát... Hát inkább amstaff-német juhász.
2019. jan. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem csivava, csivava jellegű keverék. És én inkább 5 kg körüli vagy a feletti súlyra kalkulálnék, ha TÍZ HETESEN már ennyi.
2019. jan. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az a helyzet, hogy 5-6 kiló simán lesz ez a kutya. A miénk (standard tacskó, fajtatiszta), 10 hetesen 1700 gramm volt, most felnőtt korára 8 kiló.


Úgyhogy vagy valami génmutált csicid van, vagy keveréked. :/

2019. jan. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

De miért veszed bántásnak, amit írunk? Senki sem piszkál vele, sőt. A kutya nem attól lesz szerethető, hogy törzsöknyves, ezt már leírták előttem is.

Feltettél egy kérdés, hogy hány kilós lesz felnőttként, leírtuk, hogy garantáltan nagyobb lesz, mint 3 kg. Az esetleges egészségi/idegrendszeri dolgok miatt jobb egy gondos tenyésztő törzskönyves kutyája, mint egy szaporítós, nem másért. Neked jobban oda kell figyelni rá ilyen téren, ennyi. Érdemes lenne elvinni dokihoz, kérni neki féreghajtót (ezt amikor elhozod a kutyust, mindenképpen érdemes elintézni) és átnézni vele az oltási könyvét, mikor milyen oltást kell majd beadni neki.

2019. jan. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szeretem is! Oltásai végrehajtó rendben van. A dokink is látta. És nem veszek semmit bántásnak de nem mutáns a kutyus! Nagyon aranyos és csivava pofija van! Imádni való már most!
2019. jan. 26. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!