Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha tehetnéd akkor mennyi és...

Ha tehetnéd akkor mennyi és milyen kutyákat tartanál? (Legyenek csak fajtatiszta kutyák) Jelenleg milyen kutyád van?

Figyelt kérdés

Én:

Groenendael/tervueren

Border collie

Mudi

Lagotto romagnolo


2019. jan. 27. 21:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%
Egy salukit, egy whippetet és fajtamentéstől még egy agarat szeretnék. Jelenleg nem engedhetem meg hogy kutyát tartsak.
2019. jan. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%

Most egy bichon keverékem van (havanese x bolognese)


Amit szeretnék még

Kinti: berni pásztor, szamojéd

Benti: francia bulldog, cavalier spániel

2019. jan. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
62%
Gyerekkoromban a nagy macikért voltam oda (újfundlandi, leonbergi, bernáthegyi, berni pásztor stb.), később volt egy erdélyi kopós időszakom. Egyik szerelem sem múlt még el teljesen ;). De a nagy macik sajnos általában rövid ideig élnek és a terhelésükre is vigyázni kell, erdélyi kopón gondolkodtam, de nagyon erős bennük a vadászösztön, mi sokat kirándulunk és félteném tőle a vadakat (őt meg a vadászoktól). Végül rajzos hovawart lett. Nagy kutya, de könnyed mozgású, nem izgága, de nem is lusta, mintára erdélyi kopó és remélem, hogy mi is megfelelünk neki, mint gazda :).
2019. jan. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%

HA nem szamitana az ido es penz akkor:

Shih-tzut legalabb 2ot,

Csivavat,

Palotapincsit,

Beaglet,

Basset houndot,

Egy angol es egy amerikai cocker spanielt,

Torpe/kozep uszkart

Afgan agarat

Es egy goldent meg egy labradort. :D

(Valojaban 1 shih-tzum van.)

2019. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
89%
Malinois, Dobermann, és csak álom, egy Komondor, és egy Saluki
2019. jan. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
85%

Két mentett keverékem van. Hely lenne, de egyenlőre kettőt tudok úgy tartani, hogy jó sorsuk legyen. Nekik mindenük megvan, és nekem ez a legfontosabb.

Ha lenne több pénzem, és több kutyát tudnék tartani jó körülmények között, akkor biztosan mentenék még kutyát. Sosem volt fajtatiszta kutyám. Inkább mentek kutyusokat. Ha tehetném még pár kutyust befogadnék (kinti benti tartásra) melegben aludnának ők is, illetve hatalmas kertben rohangálnának, és természetesen napi séta sem maradna el. Ha mindenképp fajtatisztát kell választanom, akkor nagyon tetszik a boxer, illetve az erdélyi Kopó (az egyik kutyám erdélyi Kopó keverék), husky, és a vizsla,meg border collie. Gyermekkori kedvencem: Roti!

De nekem az összes kutya szép! :)

2019. jan. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
62%

#17

Az első válaszodat már törölték, hányszor írod még ki? Egyrészt senkit sem érdekel, másrészt meg minek vagy itt akkor? Lehet áthúzni a segged másik kategóriába, hogy szépen fogalmazzak.

2019. jan. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
85%
Miért van minden válaszoló lepontozva?
2019. jan. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Semmit.
2019. jan. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
92%

18.-nak.


Mert valaki lepontozza és törölteti a válaszokat!

2019. jan. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!