Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anya-fia kutyától született...

Anya-fia kutyától született kiskutyák defektesek lesznek?

Figyelt kérdés
Tehát ha az anyakutya egy korábbi almából született fia a kiskutyák apja. Nekem nincs kutyám, nem rólam van szó.
2019. jan. 29. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen, de erősen sanszos.


(Van pár olyan ritka hüllő, aminek a teljes európai gyűjteményi állománya 3-4 tenyész egyedtől ered.)

2019. jan. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos. Viszont nagyobb az esélye, hogy a hibás gének összetalálkozzanak némelyik kölyöknél.
2019. jan. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Fúj ez undorító, hogy képes valaki erre a perverz és undorító dologra rávenni szegény állatokat? Nem téged szidlak, kérdező, hanem azokat akik erre kényszerítik a kutyákat.
2019. jan. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem biztos de sanszos. Egyszer láttam olyan almot ahol az apa a saját lányát csinálta fel.....(az istenbarma gazdájukat nem érdekelte) A kölykökből kettő megvakult valami betegségben, a többi satnya maradt- és egyik sem élt sokáig. Szóval igen, nagyon mocsok módon visszaüthetnek a gének. Az még a jobbik eset ha csak ideggyenge, vinnyogós lesz a kutya.
2019. jan. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
Az, aki ilyenre vetemedik, valószínűleg maga is vérfertőzésben szenved, ami ráment az agyára, máskülönben ilyen az eszébe sem jutna...
2019. jan. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
#5 Azt vágod, hogy ezt vonaltenyésztésnek hívják, és bármely fajta tenyésztésében bevett szokás?! Szóval ezt rohadtul benézted, mert létező gyakorlat állatokat közvetlen leszármazottal pároztatni.
2019. jan. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
ez nem vonaltenyésztés, hanem szoros rokontenyésztés. nem ugyanaz a kettő.
2019. jan. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Nekünk volt ilyen alomból kutyánk, ideggyenge volt, mindenkire támadt. Akkor kb ilyen 5 éves voltam, én már be se mertem jönni a kapun miatta. Szoval apu elvitte egy tanyára (puli volt). Utána nem tudjuk mi lett vele(jobb is, mert nagyon sajnálom, az ember hibája h ilyen volt). De ez még a jobbik eset volt, az alomból egy másik kutya egy nénit halálra mart. Sajnos ez a mi tudatlanaágukból fakadt, hogy ilyen helyröl nem szabadott volna kutyát venni, mert akitöl vettük elhiheted h nem hangoztatta h a szűlők nagyon közeli rokonok. A szaporító meg sok pénzt keresett ezeken az ideggyenge, veszélyes kutyákon. De egy néni meg meghalt miatta.


Szóval ne vásároljatok szaporítótól és főleg ne pároztass közeli rokonságban lévő kutyákat!!

2019. jan. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha szándékos a dolog, akkor csókoltatom az ilyen barmot, aki erre képes. Ha egy felelőtlenségből becsúszott alom, akkor a szukát ivartalanítani kell (még most is lehet), vagy a megszületett kiskutyákat elaltatnám és a szukát, kant ivartalanítanám. Bármi előfordulhat, lehetnek torzak, satnyák, gyenge idegrendszerűek.
2019. jan. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szentírás, de jóval nagyobb az esélye a genetikai torzulásoknak, betegségeknek, viselkedési, idegi problémáknak.
2019. jan. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!