Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy nagyon gáz kérdésem,...

Van egy nagyon gáz kérdésem, illetve az a gáz hogy nem tudom, nem is értem hogy hogy nem :D szóval honnan pisil a kutya?

Figyelt kérdés

A pérájából vagy ahonnan székletet is ürít?

Nagyon fontos lenne tudnom!


2019. jan. 30. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Miért fontos tudnod? Illetve ha fontos, miért nem nézed meg az általános iskolai biosz könyveidet?


Mégis mit gondolsz, te honnan vizelsz? A vastagbeledből? Vagy esetleg a hímvesszőből/szemérem ajkakból? Segítek a megfejtéshez, a kutya alap anatómiája ugyan az, mint az emberé!

2019. jan. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Neten kerestem képeket róla, de nem vált egyértelművé. A pérájából csepeg vizelet (?) vagy folyás ezért kérdeztem...
2019. jan. 30. 23:48
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Jesszus. Vannak bajok. A kutyának, akárcsak az embernek és még kismillió méhlepényes emlősnek 3, azaz három "kivezető nyílása" van. Van egy a húgyútnak, egy az ivarútnak és egy a bélrendszernek. Ezt nem lehet értelmesebben elmagyarázni. Ennyi a lényeg.

De mellesleg ez miért olyan fontos neked?

2019. jan. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2019. jan. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"honnan pisil a kutya?

A pérájából vagy ahonnan székletet is ürít?"


Egyikből sem.

Hanem a húgycsőből.

Ugyanúgy, mint te.

2019. jan. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A kutyádnak pont olyan kloákája van, mint neked!
2019. jan. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Mondjál már egy olyan emlőst, amelyik a s.gglyukán keresztül pisil! :D
2019. jan. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szuka kutya pérája csöpög, akkor az nagy eséllyel gennyes méhgyulladást, vagy hasonló ivarszervi gondot jelöl, ami baromi gyorsan válhat végzetessé, úgyhogy irány a doki, még ma!
2019. jan. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kutya emlős állat tehát ugyan azon az elven működik mint az ember és a hátsó felszerelése is úgy működik mint az emberré. A madarak és hűllők egy lyukat használnak minden célra ezért azt kloálkának hívjuk.
2019. jan. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Lehet hogy rosszul tettem fel a kérdést. A kivezető nyílás érdekelt, de lehet hogy csak lecsepeg a vizelet a pérára, mert most nem tudja letisztogatni magát, ugyanis épp az ivartalanítás műtét után vagyunk gallérban. Épp ezért nem értettem hogy a pérája hogyan váladékozhat még... de valószínű hogy csak a pisi cseppeket látom. Mindenesetre aggódtam, ezért is tettem fel ezt a hülye kérdést.

Köszönöm annak a válaszát, aki megtisztelt azzal, hogy nem lenéző, kioktató hangnemben válaszolt.

2019. jan. 31. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!