Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak bullterrieremmel...

Mit csináljak bullterrieremmel? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval 8 hónapos bullterrierem ha más kutyák megugatják egyből összehúzza farkát és nagyon megilyed. Ha pedig barátaim elhozzák saját kutyáikat és összekapnak valamin csak lefekszik a földre és hagyja magát a másik kutyának.(Mondjuk az a szerencse hogy nem valami agresszívek azok a kutyák, de így is kimarják néha az arcát)
2010. jún. 30. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

akkor a haverjaid kutyáival van a baj.

Azzal ha egy kutya elfekszik azt jelzi a másiknak hogy megadta magát és nem jelent veszélyt. A haverjaid kutyái valamiért ezt nem értelmezik nem elég nekik a mentális fölény megszerzése, hanem fizikailag is a kutyád felé akarnak kerekedni. Ha a kutyádnak ilyen élményei vannak nem csoda ha tart a többi ebtől. Vidd barátságos, nyugodt kutyák közé. Nem kell odatolni őket egymás arcába, csak foglalkozz a sajátoddal, simogasd etesd jutalomfalatokkal, hogy lássa az idegen kutyák mellett csupa jó dolog történik vele így erre fog asszociálni. Ezzel a módszerrel szépen lassan fel fog bátorodni. A haverjaid ebeit meg tartsd távol tőle.

2010. jún. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóval egyetértek, am sztem nem akar verekedni, mert tudja h ő a gyengébb, inkább vidd oda ahol kisebb kutyuk is vannak.
2010. jún. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm válaszaitok

amúgy a kutyák méretben ugyan akkorák

2010. júl. 1. 08:37
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vidd barátságos kutyák közé, nem jó, ha mindig azt tapasztalja más kutyától, hogy féljen. Kutyasuli pl, ahol kölykök is vannak, szeintem jó megoldás, hogy ne legyen félénk.
2010. júl. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!