Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a kutyáim...

Hogyan szoktassam le a kutyáimat az utazásról?

Figyelt kérdés
A szomszédomnak van egy fiú kutyája, és amikor ugat az utcan valakit fel-alá szaladgál és ezért az én kutyáim is ugatnak a fiú kutyám a szomszéd kutyáját, a lány az utcán lévő embert, mi a megoldás?

2019. febr. 4. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Keverj le nekik egyet. Baromi idegesítőek lehetnek.
2019. febr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hupsz ugatásról akarom leszoktatni őket :DD
2019. febr. 4. 11:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Valahányszor rajtakapod őket, azonnal tiltod.
2019. febr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy ha kiviszed őket, akkor lefáradnak, és nem fogja őket érdekelni. Nekem is 2 kutyám van, szinte ugyan ez a helyzet, és én csak így tudom
2019. febr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te csak a saját kutyádért felelsz, őket kell leszoktatnod. Tiltsd le, állítsd le erről őket. Szólhatsz a szomszédnak, de attól, hogy az ő kutyája ugat, a tieidnek még nem kellene.
2019. febr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsó! igen tudom éppen ezért kérdezem :)
2019. febr. 4. 13:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyémek is csinálják, elvégre egy kutya nem egy beprogramozott robot.Legalábbis nekem nem az.Én csak este tiltom, 10 óra után, meg reggel korán az ugatást.Napközben hadd ugassanak.Mikor eltelik vele, nyugisabb lesz, nem is ugat tovább.
2019. febr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szomszédok hogy imádhatják az őrjöngő kutyádat... nem csaholással kéne lefárasztani, ezzel a többi ember idegein táncolva.
2019. febr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!