Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Berekedt a rotim? Vagy mi...

BlacktigerXXX kérdése:

Berekedt a rotim? Vagy mi lehet vele?

Figyelt kérdés
3 napja van egy rotim. 10 hetes. Elment neki a hangja. az mitől lehet? Megfázhat ilyenkor? rekedtesen vonyít. Evés után vettem észre, aztán adtam neki tejet, hátha megakadt neki egy falat, de megitta mind gond nélkül. A levegőt is rendesen veszi. Viszont nem hajlandó csak a betonon, vagy a homokba feküdni. Van valami tanács? vigyem el holnap orvoshoz, vagy várjak vele holnap még, hogy javul e?
2010. jún. 30. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne várj. Vidd el orvoshoz.
2010. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Közben eszembe jutott, hogy holnap amúgy is oltást kell kapnia, szóval reggel megyünk orvoshoz. Remélem nem komoly baj lehet ez nála. Csak a magas hangok nem jönnek ki rendesen.
2010. jún. 30. 21:05
 3/8 A kérdező kommentje:
esetleg más kutyájánál is fordult elő már ilyen?
2010. jún. 30. 21:23
 4/8 anonim ***** válasza:
am nem szabad a kutyának tejet adni!!!
2010. jún. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tartósítószer mentest kap forralva
2010. jún. 30. 21:38
 6/8 anonim ***** válasza:
A rotinak amugy kicsit rekdtes a hangja, és inkább mély, de am lehet h a kaja darab zsiros volt vagy bármi, ird meg h mi volt!
2010. jún. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kenj a nyelvére mézet. Valószínúleg magától nem fog kelleni neki, de nagyon jót tesz.Az én kutyámnál bevált.
2010. jún. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat, kaja után vettem észre, hogy érdekes a hangja, ráadásul a mai kutyaeledel azt hiszem zöldséges marhahúsos nagyon bejött neki. Többet is evett mint szokott. Szóval én is gondoltam arra, hogy a kaja lehet a háttérben, de holnap reggel majd az orvos kideríti. :) Egyebet nem vettem észre rajta. ugyanúgy el akart jönni velem otthonról, és csak kb 2 percig nyöszörgött, aztán visszavonult az ajtó elé. ( Meg szoktam várni amíg abbahagyja a nyöszörgést) :)


Tényleg nem ihat tejet, utánanéztem, ki is vonom az étrendjéből, viszont az aludttejet pedig lehet adni neki. ki érti ezt :D

2010. jún. 30. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!