Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának éhgyomorra kell adni...

Kutyának éhgyomorra kell adni a féregtelenítőt?

Figyelt kérdés
Én eddig kajával együtt adtam,és még utána is adtam neki enni,igaz csak keveset.
2019. febr. 5. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Én ilyen konzerven szoktam elrejteni neki akkor amikor eszembe jut!Én nem figyelem hogy ett e már előtte!
2019. febr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Én eddig sose figyeltem erre, mindig a szokásos napi rutint követem. Laktózmentes tejben jobban megissza, így abban adom neki, de már meg se várja hogy egy kicsit is feloldódjon. Sose volt ilyen jellegű problémám vele
2019. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kajával együtt.
2019. febr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bubuka508 ***** válasza:
Nincs az előírva, hogy éhgyomorra kéne neki adni. Annál is inkább, mert magában nehezebben eszi meg. Én egy darab kolbászba bedugva szoktam vele lenyeletni.
2019. febr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én éhgyomorra adom neki reggel, ha eszik előtte kihányja. Ízesítettet veszek, megeszi, örülök.
2019. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem,én is kajával együtt adtam.Ha előtte hasmenése volt meg féregtelenítés után is,akkor még egy pár napig csak keveset adjak neki és diétás kaját?
2019. febr. 6. 18:09
 7/7 anonim ***** válasza:

A féreghajtó felgyorsítja a bélmozgást, így természetes, hogy 2-3napig van egy kis hasmenés. Én ilyenkor probiotikumot adok és kisebb adagokba osztva adom neki a napi kaját.


De ha már volt előtte is, akkor szerintem igen, diétàztasd. Bár én inkább kisebb adagokban adnék neki és nem kevesebbet.

2019. febr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!