Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 12 hetes kislany...

Nelly2018 kérdése:

Van egy 12 hetes kislany yorkim. Most 1.5kg. normalis a súlya? Nem tul sok egy normal yorkihoz? N&D táppal etetem.9 hetesen volt 0.90. kg a súlya. Koszonom a válászokat

Figyelt kérdés
2019. febr. 8. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális!Kifejlett korára kb:2-3kg-nak kell lennie!
2019. febr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem picit sok, de miért nem a tenyésztőjét kérdezed? Ő ért ehhez a leginkább, nyilván rengeteg kölyköt nevelt már.

Ha nem fajtatiszta, akkor pedig nem releváns, hogy mennyi a súlya, és mekkora lesz. (Azért feltételezem ezt, mert az írod, "normál" yorki... egy méret van, nincs normál, meg mini stb.)

2019. febr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy egy meret van😊a tenyésztő szerint,kicsit sok.pedig nem etetem tul,szigoruan annyi tápot kap ami az előírás.
2019. febr. 9. 10:15
 4/4 anonim ***** válasza:
A kutyának a napi táplálékát úgy tudod kiszámolni hogy az aktuális testsúlynak a 2%-a és azt elosztod annyi felé ahányszor eteted egy nap!Most 1,5kg akkor annak a 2%-a 30g akkor egy nap ennek a kutyának 30g tápot kell kapnia!
2019. febr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!