Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya tényleg szereti a...

A kutya tényleg szereti a simogatást vagy csak jól tűri?

Figyelt kérdés
2019. febr. 8. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Utálja, ezért bújik az emberhez...

Ne legyél már ennyire sötét

2019. febr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Vajon?? Láttál már kutyát közelről?

A legtöbb állat szereti, és kéri is, hízeleg, keresi az ember társaságát. Nekem eddig akárhány állatom volt, mindegyik szerette, kérte. Nemcsak az okosnak tartott kutya, macska, de (az amúgy szintén okos) hörcsög, nyuszi is.

2019. febr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az állatok is érző lények, és okosabbak mint gondolnánk!
2019. febr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Tudom le leszek pontozva. Nem mindegyik kutya szereti ha simogatják, és nem minden helyzetben! Ebből van rengeteg "megtámadta a gyereket a kutya" baleset. Vagy nem csak a gyereket a gazdát is. Van amikor nem akarja, nem szeretné. Csak sokannem értik a kutya testbeszédét. Rengeteg kutatás van erre és sok helyen lehet erről olvasni. Pl. a mi kutyánk nem szereti ha úgy simogatják, hogy fölé hajolnak, ha legugolva hozzá simogatják azt szereti. És ez látszik a kutyán. Figyelni kell a kutya testbeszédét, a farkát, a mozgását.
2019. febr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha valakiben bíznak, tőle szeretik, sőt, kérik is, bújnak, ha nem akarják, akkor meg elhúzódnak. De nem csak a kutyák, de a kézszelíd papagájok is, sőt, nekem volt egy bettám, aki szintén, halnál ilyet azelőtt nem tapasztaltam, de ő azt is látta, ha bejöttem a szobába, odaúszott az akvárium felém eső oldalához, lehetett simogatni, még játszott is.
2019. febr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van itt egy jó videó a témában: https://www.youtube.com/watch?v=jU4TKzBOzw4
2019. febr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!