Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyusomnak hasmenése van?

Kutyusomnak hasmenése van?

Figyelt kérdés
3 kutyusomból az egyiknek már 4.napja hasmenése van. Először azt gondoltam az új táptól, szóval nem is kapott abból csak 1x. Mivel nem múlt el, elvittem az állatorvoshoz aki azt mondta semmi baja, hiszen a kedve jó (kis pörgős jack russel:D) és eszik is rendesen, szóval minden olyan mint általában. De szerintem akkor sem normális, hogy 4 napja megy a hasa. Hétfőn első dolgom lesz elvinni egy másik városba másik dokihoz, addig is kérdezlek titeket, hogy volt e már valakinek hasonló esete? Mi lehet a gond? Aggódom a kicsi szerelmemért attól függetlenül, hogy látszólag nincs baja:D

2019. febr. 8. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Igy kezdodott a foximnal,amikor a rak utolso stadiumaba jutott 10 evesen. (18 evig szoktak elni a foxik)

8 egymastol fuggetlen orvos irta le minden evben,h egeszseges. 2 evesen ott volt a nyakan a csomo a pajzsmirigyen. Sajnos akkor kellett volna elkezdenem rak elleni tea itatasat. Most oktoberban halt meg : 1 even at volt hasmenese es a szemetladak eskudoztek,h belgyulladasa van csupan.


Ennyit az orvosokrol. A Szt Istvan Egyetem allatorvosa is leirta a belgyulladast. Mindenhol ramennek a lehuzasra,az allat meg tuti meghal. Mocskos fergek.


Nezd at,h nincs-e nem odaillo csomo valahol a testen vagy milyen valtozas van,amit erzel v latsz rajta???

2019. febr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mit eszik? Milyen a hasmenése?

Diétáztasd és jó lenne egy székletmintát beadnod.

2019. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jézusom annyira sajnálom, borzasztóan megijedtem most:( átnéztem ahogy tudtam nem találok semmit :(
2019. febr. 8. 18:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Féreghajtás mikor volt, vagy mikor esedékes? Féreg is okoz hasmenést.
2019. febr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendszeresen, 3 havonta féregtelenítve vannak
2019. febr. 9. 22:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Az oké, de ugye tudod, hogy a védelem nem tartós? Milyen a környék, amerre mászkáltok? Mifelénk elég sokan ott hagyják a kupacokat sajnos a parkban, így gondoltam már rá, hogy a háromhavi lehet, hogy kevés.
2019. febr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!