Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S! A kutyamhoz az elobb...

S. O. S! A kutyamhoz az elobb kimentem és vereset kohogott. Illetve nem is kohogott hanem mintha oklendezett volna de ez sem a megfelelo szo ra. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Utana észrevettem hogy a takaroja is illetve a szore is a hátsó combjan..Nagyon felek segítségen valaki...csak holnap tudom állatorvoshoz vinni...le is van fogyva,a jobb szeme is fura :(
2019. febr. 10. 13:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
21%
Nem tudom mi ez. A legjobb amit tehetsz hogy felhízlalod egy picit, mert ha beteg lesz jobban fogja bírni az immunrendszere. Mindenképp vidd orvoshoz
2019. febr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Most is van ugyelet viheted,allatkorhaz nyitva . Szerintem mielobb vidd el mert nembizros hogy megeli a reggelt es nem gonoszsagbol irom!! Veszelyes es kitudja mennyire sulyos
2019. febr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Hány éves? Nem akarlak lehangolni, de szerintem lehet, hogy leukémiás. A szemére támadt a betegség. (Velem ugyan ez volt, 2 napja altattuk el)


Viszont ez gyógyítható is lehet.

Holnap minél előbb vidd el az orvoshoz.

2019. febr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Már ma állatorvos!!
2019. febr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyiszor írtuk már, én legalább is, hogy jobbhíján (ha olyan helyen laksz) telefonon kérdezz meg állatorvost, internetről keress random állatorvosokat, valamelyik csak felveszi, és tud tanácsot adni, ez mi lehet és holnapig lehet-e várni vele. Ha megírod, milyen megye, még meg is keresem neked a telefonszámot.
2019. febr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagyis elöl-hátul vérzik?

Patkányméreg okoz vérzést a benne lévő véralvadásgátló szer miatt. Holnapra már nem lesz szükség orvosra, mert sanszos, hogy nem él addig szegény.

2019. febr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha felétek nincs állatorvosi ügyelet (nem írtad, hogy hol vagytok), keress neten legalább, mert biztos, hogy dokinak kell ellátnia.
2019. febr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A szőre hátul lehet attól véres, hogy belefeküdt a takarón, a véres köhögés még tüdődaganat is lehet. Főleg hogy le van fogyva. Hány éves kutya, milyen nemű?

Nem egy nap alatt fogyott le, már rég ki kelett volna vizsgáltatni az okát!!

2019. febr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tehát eddig sem volt jól. Eddig miért nem vitted orvoshoz? Most miért nem vitted orvoshoz? Mi az, hogy sos, meg segítsen valaki, ha te annyit sem tudsz megtenni, hogy felhívod az ügyeletet, fogod a kutyát és elviszed?
2019. febr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű, hogy mérgezés. Ilyenkor minden perc számít amíg orvoshoz érsz a kutyával. Valószínűleg holnap már nem fogod orvoshoz vinni. Kicsi az esélye, hogy túl élje az éjszakát.
2019. febr. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!