Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyetértetek Dunapataj polgárm...

Egyetértetek Dunapataj polgármesterével, hogy kőkeményen büntetik a felelőtlen állattartókat?

Figyelt kérdés

Én igen sőt támogatom, hogy minden településen legalább ilyen keményen büntessék a felelőtlen állattartókat.


Bővebben a dunapataji bünetésekről: [link]



2019. febr. 11. 19:39
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
36%

Ezzel nem a felelőtlen állattartókat fogják büntetni.

Bárkivel előfordulhat, hogy chippelt, oltott,jó körülmények között tartott, szeretett kutyája kiszalad az utcára.Őt, aki amúgy felelős állattartó, jól megbüntetik.

A másik ember,aki nem chippelteti, nem oltatja,nem eteti rendesen,kimegy a kutyája, a fene nem fogja tudni kié, sőt nem fogja bevállalni hogy az övé, a büntetés miatt, na őt nem fogják megbüntetni.

Pont egy fordított fonák helyzet.

Ez a rendelet nem az állatok védelmében jött létre, hanem az emberek védelmében.Ha az állatok miatt jött volna létre, még díjaznám is.Ezután sokkal több szerencsétlen láncra vert kutya lesz Dunapatajon! Hogy ki ne szökjön, láncra verik.Eddig legalább volt szerencsétlennek annyi öröme az életben, hogy kiszökött és futott egyet szabadon.Inkább azokat a felelőtlen állattartókat kéne büntetni, akik megkötve, éheztetve tartanak kutyát.Sajnos van ilyen még sok.

2019. febr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Rendelet nálunk is van, közteres egy sincs, aki betartatná. Valahol olvastam egy cikket, hogy néhány éve volt egy razzia, aztán annyi. Továbbra is sok az önsétáltató Fifike, meg az ott felejtett kutyaszar.
2019. febr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Erről van szó. A törvényeket be kell tartatni. Nem az oszták falvakat kell irígyellni hanem Magyarországon is be kell tartatni mindenhol. Azokat a vezetőket pedig akik nem tartatják be leváltani, kirúgni azonali hatállyal.
2019. febr. 13. 21:16
 14/28 anonim ***** válasza:
Be kell tartatni, ja, szerinted hány helyen és mi mindent nem tartatnak be? Sok vezetőt kéne meneszteni... :-D
2019. febr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy megállókban évek óta tilos dohányozni, de még sose láttam, hogy bárkit is megbüntettek volna, talán eleinte még volt, mikor bevezették, de ma már mindenhol nekem, nemdohányzónak kell arrébb állni, meg kiállni szakadó esőben is a fedett megállóból, ha nem akarom a füstöt nyelni...
2019. febr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
# 14/15 Látod pont ez a helytelen gondolkodás mód amit te is követsz holott értem én, hogy jelenleg még igazad van, mert nem tartanak be egy csomó törvényt, de a be kell tartatni és ez minden embernek követnie kell, mert a törvények mindenkinek jók csak azoknak nem, akik eleve bűnösök.
2019. febr. 13. 22:38
 17/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, NEM NEKEM kell betartatni, mert nem az a munkám, 50 kilós nőként meg ha rászólok valakire, még esetleg ő a másik jön nekem. Ha nincs, aki betartassa a szabályokat, ezek csak betűk a papíron, mindenhol van rendelet, nem csak Dunapatajon, közteres, rendőr, meg a nyavalya tudja, ki kéne még, sehol.
2019. febr. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Ja, és ez NEM az én gondolkodásmódom, ez az, amit látok, attól még ne gondold azt, hogy szerintem ez így jól van. Nincs jól, de ez van. Mi a nyavalyát csináljak, ha azokat, akiket érdekelni kéne, szarnak rá?
2019. febr. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Neked azt kell csinálni, hogy ne csak legyints, hogy úgy sem tartatják be hanem tudatos állampolgárként követeld meg a környezetedben élőktől, higy tartsák ill. tartassák be. Minél többen ezt tesszük annál nagyobb az esély arra , hogy igenis betartassák azokat a törvényeket. Külföldön is ezt teszik az állampolgárok és nem csak legyintenek és azt mondják, hogy ugyan már hisz úgy sem tartanak be más törvényeket sem.
2019. febr. 14. 18:16
 20/28 anonim ***** válasza:

A törvények betartatása nem a tudatos állampolgár dolga. Joga sincs hozzá, hogy bárki idegent vegzáljon egy bizonyos kihágásért.

A tudatos állampolgár annyit tehet, hogy betartja az összes törvényt. Max igyekszik meggyőzni ismerőst, családtagot, akárkit.

Bár szerintem nincs a földön olyan ember, aki ne sértett volna meg pár törvényt életében.

2019. febr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!