Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyetértetek Dunapataj polgárm...

Egyetértetek Dunapataj polgármesterével, hogy kőkeményen büntetik a felelőtlen állattartókat?

Figyelt kérdés

Én igen sőt támogatom, hogy minden településen legalább ilyen keményen büntessék a felelőtlen állattartókat.


Bővebben a dunapataji bünetésekről: [link]



2019. febr. 11. 19:39
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem az én dolgom, hogy más betartsa a szabályokat, és tényleg van olyan, aki simán helyben tudna hagyni, ha rá mernék szólni, nem akarok a balesetire kerülni csak azért, mert más cseszik a szabályokra, és akiknek be kéne tartatniuk, azok csesznek ezzel foglalkozni. Ha nincs rá emberük, vegyenek fel embert, és adjanak érte fizetést. Ne haragudj, Krisztus koporsóját sem őrizték ingyen, én meg semmit nem kapok azért, ha játszom a csendőrt, max egy jó kis cirkuszt vagy verést. Kinek hiányzik az?
2019. febr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
De igen egy felelős állampolgárnak joga van bejelenteni. Sőt az is jelenti csak a nemtörődöm buta állampolgárok gondolják azt, hogy ehhez se joga, se köze. Nem verekedned kell hanem bejelenteni. Remélem felfogtad.;)
2019. febr. 19. 18:29
 23/28 anonim ***** válasza:
Csak amit jelentesz, azt bizonyítani is kell. Erre van jogszerű ötleted?
2019. febr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Ne zavarjon, hogy akár névtelenül és telefonon is bejelenthetsz pl. állatkínzást. Egyébként meg mibek a mobilod ha még használni sem tudod
2019. febr. 19. 19:58
 25/28 anonim ***** válasza:
Figyi, láncra kötött kutya bizonyítható, de nem minden ilyen egyszerű. A privát felvételt meg nem lehet felhasználni bizonyítékként.
2019. febr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Chip nélküli kutyát nem tudod emberhez kötni, mert letagadják, vagy kicsapják a kutyát a semmi közepére.
2019. febr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
De bizonyítható csak nem mindegy kinek mutatod meg. A lényeg, hogy onnantól kezdve már nem lesz nyugta az elkövetőnek. Minden megoldható csak akarni kell. A nemtörődöm emberekkel pedig nem kell foglalkozni, mert eleve buták.
2019. febr. 24. 18:28
 28/28 anonim ***** válasza:

Kutyás vagyok. Én is keményen büntetném az ostoba parasztokat, akik először kettyósra verik és éheztetik a korcsukat, aztán kicsapják legelni, ha elmegy, hát elmegy. Nemhogy vidéken, Pesten is sokszor előfordult velem, hogy megvadult dögök támadtak rám és a kutyáimra, mert valakinek derogált becsukni a kaput, a dög meg hadd őrizze az egész utcát, kit érdekel. Sőt, arra is volt példa, hogy kifejezetten ránk akartak uszítani egy kutyát, mert elsétáltunk a ház előtt. Apuka ott ordibált az ablakból a kertben kapálgató anyusnak, hogy fusson, engedje ki, mert "megint itt az a kutya". Akkor értem oda, és mondtam neki, hogy a torkába lelépek, ha nem takarodik be az ablakból és fejezi be a kakukkolást. Azt a döbbent arcot, te...


De én nem pénzbírsággal sújtanám az ilyeneket, hanem vascsővel szétverném a fejüket. Nem a kutya miatt, hanem mert társadalomképtelen, buta és közveszélyes majmok. Ha egy-kettő nyilvánosan megdöglene, utána talán megértené a többi, hogy VISELKEDNI KELL.

2019. júl. 24. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!