Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen keverék kutyák hasonlit...

Milyen keverék kutyák hasonlithatnak külsőleg, egy másik fajtiszta kutyára?

Figyelt kérdés

Bella (egy kutyta hazatérfilm)keverék,de kelpie külsője van.

Tequeli(Tekial és Bonetti kalandjai) leombergire hasonlit,de golden retriever-bernáthegyi keverék


2019. febr. 12. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagy eltérés van a keverékek között, és nem mindegy, mennyire keverék.
2019. febr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Minden kutya fajtiszta mert kutyák, nem macskák, madarak, zsiráfok...

Attól függ mennyire keverék... 2 fajtából van, vagy már eleve keverékeknek a keveréke.

2019. febr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Értem mire gondolsz, kérdező, de nehéz lenne pontosan megválaszolni a kérdésedet.

Annyi jutott hirtelen eszembe, hogy nekem münsterlandi jelleget hordozó keverék kutyám van, és nagyon sokan azt hiszik, hogy fajtatiszta, csak nem tudják megmondani, hogy milyen fajtára hasonlít szerintük. :D

2019. febr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mit és milyen arányba örököl. Volt két tacsi-foxi keverékem, úgy néztek ki mint egy tacskó. Magasság, szőrzet stb. Papámnak szintén ilyen keveréke volt de teljesen más alomból és nagyon látszott a kutyán hogy keverék. Barátnőmnek tacsi- labrador keveréke volt. Testalkata olyan volt mint egy tacsié talán kicsit nagyobb, a szőr színe meg mint egy ladradoré. Aki nem tudta tacsinak nézte. Attól függ a gének hogyan öröklődnek.
2019. febr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerősnek berni pásztor - vizsla keveréke van, elsőre (fényképről) rottweilernek néztem, de ismerek olyan szintén berni (és talán szetter) keveréket, aki megtévesztésig hasonlít egy rajzos hovawartra. Jó, mondjuk a hovawart pont az a fajta, amit elég könnyű más fajtának nézni (golden, sima szőrű retriever, gordon szetter keverék) :). Aztán vannak azok, akik ugyan több generációs keverékek, de a genetikai lottó úgy jön ki, hogy nagyon hasonlítanak valamelyik fajtára. Az egyik osztálytársamnak volt ilyen kutyája, német juhász, komondor és a jó ég tudja milyen felmenőkkel és óangol juhásznak nézték.
2019. febr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is többgenerációs keverékem van. Annyit tudni hogy az anyja németjuhàsz keverék volt. Sokan malinois-nak nézik, pedig csontra úgy néz ki mint a Carolina kutya, csak ő 40 kg.


[link]

2019. febr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pont most láttam egy magyar viszla+aussie mix kutyát, kiköpött úgy nézett ki, mint egy leopárdkutya.


De ezt így nem lehet megmondani, mert minden keverék teljesen egyedi, teljesen másképp néz ki, még egy almon belül is óriási különbségek lehetnek.

2019. febr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!