Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Farkaskutyáknak napi hány km...

Farkaskutyáknak napi hány km séta/futás kell?

Figyelt kérdés

ki szoktam vinni őket az erdőszélre az ösvényen szoktak menni, hosszan. nem tudom hány km, de ilyenkor 3 órát szoktunk kint lenni, tempósan mennek én biciklivel megyek utánuk. ezen kívül még menjünk vagy ez elég nekik? mindig energikusak, akkoris, amikor a családi kirándulásra megyünk, 2 napos, éjjel sátorozunk, mind2 nap reggeltől estig túrázunk sokfelé.

egy fekete és egy fehér németjuhász


2019. febr. 16. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Egyrészt, mi az a farkaskutya? Másrészt meg nem létezik fehér németjuhász :D
2019. febr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Pl. a csehszlovák farkaskutya az farkaskutya. Bár igazad van a kérdező nem erre gondolt. A fehér "németjuhász" ugyanaz mint a többi, csak nem akarták felvenni bejegyezni németjuhászként.

[link]


Egyébként mostanában felénk elég kedvelt, és nekem sokkal nyugodtabbnak tűnnek mint az én kis gyagyás kutyusom.

2019. febr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ha nem problémás a viselkedésük, akkor elméletileg a mozgás megfelelő, nekem ugyan kisebb és másfajta kutyám van, de ő jelzi, mikor elég a séta, ezen kívül jól bírja mondjuk a 20 km-es túrát is, de az még nem rendszeres, nemrég került hozzám. Itthon nem rosszalkodik, nem rombol.

Agyi fárasztás, tanítás is van egyébként?

2019. febr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered a kutyáidat. Ha elég nekik az a mozgás, amit írtál, akkor elég. Emellett még talán az agyi munka kellhet naponta. Különböző feladatok végrehajtása. Akár keresés az udvaron pl.
2019. febr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

ma 09:11

Tévedsz, van FEHÉR németjuhász. Nyugaton és amcsiban dívik különböző színeket tenyészteni. Van kék-izabella- barna- és fehér, stb.

Annyiban különbözik a fehér a kanadaitól, hogy vöröses szín van itt-ott rajta. Általában a fülén, a nyereg vonalában.

2019. febr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi most a sétákba beiktattuk az irányok tanulását, tehát a séta egyszerre fizikai és agyi fárasztás is így, ezt nem tudom, próbáltad-e már, nekünk egész jól bejött. :-)
2019. febr. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!