Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsam meg a visszahívá...

Hogy tanítsam meg a visszahívást a kutyumnak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 20:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
25%
Adj neki egy mobilt és addig csörgesd, ameddig rá nem jön, hogy vissza kéne hívnia, hogy az ő pénze menjen, ne a tiéd!
2010. júl. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
9%
*69, de azokkal a mancsokkal fogalmam sincs, hogy hogy gondoltad, hogy majd bepötyögi a telefonba...
2010. júl. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Akiteki ***** válasza:
Nem a mancsával. Be kell állítani a gyorshívást hangjelzésre: 1 ugatásra a gazdit, 2-re az állatorvost hívhatja. :))
2010. júl. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
XD Valami egyéb hozzáfűznivaló?:D
2010. júl. 1. 20:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Sok jutalomfalattal. Hívd magadhoz, odajön, jutalmazod, simogatod, amíg nem nem tanulja. Marha gyorsan megfogja tanulni.
2010. júl. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Akiteki ***** válasza:

Jó, hülyeséget félretéve: Iskolában.

Ez az a gyakorlat, amit legkönnyebb elrontani, ha nem jól csinálod. Én is egyedül vágtam bele és sehogy sem ment. Aztán a suliban felvilágítottak, mi mindent csináltam rosszul.

2010. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
én is akartam vinni, de nincs a közelben.:(
2010. júl. 1. 22:34
 8/11 anonim ***** válasza:

Na jó, ha nincs suli, akkor pár tanács.

- Hívod, ha odajön, jutalmat kap.

- Amikor hívod, soha nem mész te a kutya felé, inkább távolodj tőle.

- Ha nagyon nem jön, elkezdessz futni az ellenkező irányba és újból hívod.

- Soha ne forduljon elő, hogy ha rosszat csinál a kutya, akkor behívod és jól megbünteted, mert legközelebb háromszor is meggondolja, hogy visszamenjen-e. Ha visszament, akkor már csak dicséret járhat.

- Ne kösse össze a behívást azzal, hogy ezután póráz következik, magyarul az esetek többségében miután visszament, engedd tovább!

- Ha rád sem bagózik, bújj el, és várd meg, míg a kutya elkezd pánikolni, hogy eltűnt a gazdi, de még mielőtt kifutna a világból, hívd újból. Akkor biztosn menni fog és egy darabig nem is mozdul mellőled.


Ezzel a módszerrel az esetek 80 százalékában vissza fog menni a kutya, a maradék 20 százalékhoz meg kutyaiskola kell.

2010. júl. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szia

Jane Fannel! Ő aztán ért a kutyákhoz!

Ha megírod az e-mail címed priviben, elküldök neked szívesen egy ilyen e-book-ot! Ez nagyon jó könyv! Megértet veled mindent!

2010. júl. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Jane Fennel! Bocs , elírtam
2010. júl. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!