Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudok aludni a kutyáktól,...

Nem tudok aludni a kutyáktól, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már körűlbelöl 5-éve járók dólgozni,És nagyón kimeritő túd lenni,8-tól éjjel 10-ig.Amikór haza jövök alig váróm hogy végre túdjak pihenni egy jót,De a kutyák egészen reggelig úgatnak,És nem túdok alúdni.Töbször is kijártam és rájúk szóltam de ugyis úgattak,Nagyón kezdem elvesziteni a tűrelmem,Hógy éjszaka se túdók pihenni! Ez már 2-hónapja tart fólyamatosan,És már teljesen kivagyók.Amúgy nekűnk háróm kútyánk van vagyis a tesómnak! Móndtam kezdjen el valamit velűk,Mert igy nem lessz jó,De őt nem érdekli.Valami tipp? És bócsi a helyes irási hibákért de nagyón sieset!
2019. febr. 22. 10:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem csak az a baj hogy sietek.Hanem róssz telon irok és ezért irok össze vissza!


Már sokszor elmondtam hogy sietek ha hiszitek ha nem!


És mindig a k**** helyes irási hibákkal jösztök! Egy negyven éves embernek,Nem azon jár az esze,Hogy Minden Betűre,Számra,vesszőre,oda figyeljen! Van nagyóbb próbléma is mindt a helyes irás.Higgyétek el!

2019. febr. 23. 08:42
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van nagyobb gond ennél. Például az, hogy a megfelelő mértékű intelligenciád hiánya miatt mások szenvednek.

Bocs, ez gonosz volt. De komolyan fájdalmas az írásodat olvasni.

2019. febr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Ha fájdalmas az irásom akkor mégis minek a f***nak olvasod?


1,Ha fájdalmaid vannak,kerűld az ien kérdéseket és tkrodj innet!


2,Ha nem tudsz nem meg bántani valakit,ajánlom a psziologust.


És erre az egy kérdésre válaszólj,...

Ha tényleg ennyire fájdalmas,az irásom és annyira sérti a szemed,akkor minek kell válaszolj?


Meg ha olvastad volna a kérdező kommenteket,láttad volna hogy hányszor kértem elnézést mindenkitöl.

2019. febr. 24. 10:52
 14/14 anonim ***** válasza:
Ezerszer könnyebb elnézést kérni, mint a megfelelő neveltetést pótolni. De ettől még butának fognak tartani. Butának és trehánynak, hisz mint látszik, még az igény, a törekvés sincs meg benned az esztétikusabb és helyesebb írás és fogalmazás felé. Na ez szégyen. És nem csak rád nézve az.
2019. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!