Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta a szuka kutyusunk...

Ethorus kérdése:

Milyen fajta a szuka kutyusunk? (Amerikai Staffordshire Terrier mintha lenne benne)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már 2 hónapja van nálunk egy csodaszép kutyus aki megszépíti a mindennapjainkat. Az igazat megvalva halvány lila gőzünk nincs, hogy milyen fajta kutyus. Küldenék pár képet ha valaki hajlandó lenne esetleg ránézni. Valamilyen staffordshire terrier keverék szuka lehet, de nem tudjuk mi lehet még benne. Egy a lényeg mi imádjuk és a legfontosabb, hogy 100% kutya :). Köszi előre is a segítségeteket. Egy e-mail címet ha dobtok átküldök képet a kutyusról és az egyetlen képet a szülőkről. (Nem tudom, hogy tudok ide feltölteni bocs :D)


A kutyus tulajdonságai: Energiabomba, szívből jövő emberszeretet, szelektív hallás,relatíve gyorsan tanul, kajával lehet motiválni, egyáltalán nem ugat alig hallani a hangját, ölebként az öledbe akar bújni folyamatosan :), a gyerekeimmel végtelenül türelmes más kutyákkal játékos de ha valaki agresszívan lépett fel ellene azonnal felveszi a kesztyűt és visszamagyaráz ezt kordában tartani nem nehéz ha rászólok akkor annyiban hagyja szerencsére.


2019. febr. 22. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Kepfeltoltes.hu ra töltsd fel és küld el a linket
2019. febr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kèpfeltoltes.hu már nem linkelhető ide. Inkább az imgur.
2019. febr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
[link] 100 EUR és elég pontosan megmondják.
2019. febr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A kutyus


[link]


[link]


[link]


[link]


A szülőkről az egyetlen képem.


[link]



Előre is köszi :).

2019. febr. 25. 08:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Sztafi keverék ami tuti, ami vissza üt benne az szerintem már keverék keveréke.

Egyébként szépek a szülők és a kölyök is

2019. febr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen szép kutyus és csak jót tudok róla mondani :). Gyerekkoromban staffunk volt, emlékszem ő fajtiszta volt és azért nagyon más volt az alkat és legfőképp a koponya formája meg nagysága :).
2019. febr. 25. 11:51
 7/8 A kérdező kommentje:
Még azt elfelejtettem említeni, hogy van 12kg a kutyus most lett 6 napos. Nem tudom ez az információ mennyire releváns. Van egy 7,5 hónapos staff játszótársunk, vele egy magas a miénk annyi, hogy ő láthatóan súlyosabb :). Baromi jókat játszanak, nagyon formák.
2019. febr. 25. 11:58
 8/8 A kérdező kommentje:
Újra neki futok mert most vettem észre, hogy előrébb járt a gondolat mint a kezem. Tehát most vagyunk 6 hónaposak és 12,5 kg-nak mértek. A játszótárs pedig ugyancsak szuka.
2019. febr. 25. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!