Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek örökbe fogadhatok...

Meeko2422 kérdése:

Szerintetek örökbe fogadhatok egy goldent?

Figyelt kérdés

Egy golden retriever kutyust szeretnék örökbe fogadni és érdekelne a véleményetek,hogy jó ötlet-e.. ugyanis ha már egyszer lesz kutyim,szeretném,ha a lehető legboldogbb legyen és mindent,amire szüksége van megkapjon.Imádom ezt a fajtát,gyönyörűek... viszonylag nagy kertünk van,ahol kedvére futkározhatna és elég nagy pincénk,ahová bevihetném őt a hidegben... azonban 2 dologtól tartok,ami esetlek problémát okozhatna... az egyik,hogy még sosem volt kutyusom,szóval a kérdés,hogy mennyire nehéz tanítani egy kutyit,meg megszoktatni őt az illemre stb.. a második,ami a legaggasztóbb - és ezért fordulok hozzátok - a családon belüli viszonyok. Anyukám és apukám gyakran összevesznek és sokszor elég feszült a hangulat... ezt egy kutya gondolom eléggé kiérzi, én viszont nagyon szeretnék egy goldit.... szerintetek ez mennyire jelent problémát? :(


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! :)



2016. aug. 14. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Én várnék...

Először is, a kert nem elég neki. Másodszor, a szüleid mit szólnak az ötlethez?

2016. aug. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy milyen nehéz tanítani az a fajtájától függ. Nem tudom hogy egy goldit milyen nehéz, szerintem jobban jársz ha utánaolvasol, pl.: családi kutya-e, milyen a mozgásigénye,stb. (Szerintem kutyás oldalakon sokkal használhatóbb válaszokat kapsz mint itt!) A családi dolgokkal kapcsolatban: nem hiszem hogy annyira érdekelni fogja. De ha te gondolod, játszol vele, akkor fontos hogy rajtad ne lássa a feszültséget. (Mert attól könnyen beindulhat)... egyébként én is egy goldit szeretnék.
2016. aug. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát azzal tisztában vagyok,hogy nem elég neki a kert.. természetesen foglalkoznék vele,eddig kollégista voltam,de már kijártam a gimit és a közelben fogok fősulira járni... szóval az idővel nem lesz gond,egy csomó szép hely van a környéken,ahová érdemes lenne a kutyival elmenni... a szüleim rám hagyják a döntést,ha szeretnék egy kutyát,teljes mértékben nekem kell róla törődnöm...


Utánaolvastam,igen :) de azért érdekelnének személyes tapasztalatok is,esetleg tanácsok a nálam tapasztaltabbaktól :) ... nagyon aranyos kutyusok a goldik,imádom őket.

2016. aug. 14. 15:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jó választás első kutyának. Csak ne szaporitotol vegyél.

Retriever fajtamentoknel van egy csomó kutyi.

2016. aug. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy olyan kutyám van, akit egy elvált családtól mentettünk, hát szegény kapott belőle ő is... Egy ideig teljesen kő volt fordulva magából... Morgott, oda kapott (idegenekre) Azóta nem bízik meg más emberekben.
2016. aug. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!