Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen fajta ez a...

Szerintetek milyen fajta ez a kutya?

Figyelt kérdés

Most 4 hónapos kb, az biztos, hogy jó nagy lesz a kislány. Egy tanyáról került hozzánk.

Pár kép:

[link]

[link]

[link]



2019. febr. 24. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kaukázusi juhász keverék szerintem.
2019. febr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én közép-ázsiaira gondoltam, annak van hasonló színváltozata, és szerencsére már egyre kevesebben vágják a fülüket és farkukat.
2019. febr. 24. 10:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább káj keveréknek nézem. Nem lesz kis kutya, az biztos :D
2019. febr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hamarosan érkeznek az udvarba fiatal pulykák,aztán jönnek majd a csibék is, kíváncsi leszek mit szól majd hozzájuk, milyen módszerrel lehetne legegyszerűbben összeszoktatni velük? Természetesen lenne köztük kerítés, de előfordul hogy egy-egy jószág kirepül, kislisszol, a másik idősebb kutya már tudomást sem vesz az ilyenekről, egy tálból eszik a tyúkkal, ha úgy alakul, de ő alapjáraton egy sokkal nyugodtabb természetű kutya. Ez a "pici" meg mindenre kíváncsi - méghozzá nagyon közelről. Tanulékony, okos kis kutya, de mint egy nagy öleb, nem tudja megállni hogy ne másszon az ember ölébe, osztja a pacsikat meg a puszikat a családnak, de ha arról van szó bizony megmutatja a hangját és morogni is tud, ha idegen közeledik a kapuhoz.
2019. febr. 24. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!