Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismertek-e termeszetes, rovid...

Mayan125 kérdése:

Ismertek-e termeszetes, rovid idon belul hato nyugtato vagy esetleg altatoszert kutyak szamara?

Figyelt kérdés
Kutyam mentett es rossz korulmenyekbol szarmazik, igy befogasa a mai napig szinte lehetetlen, bizalmatlan es fel. Amint megerzi, hogy a korulmenyeit meg szeretned valtoztatni, elszalad. Koltozes elott allunk, igy elore tartok attol, hogyan fogjuk megfogni es a kocsiba tenni. Kerlek a feltett kerdesre valaszoljatok, tisztaban vagyok vele, hogy turelemmel, kepzessel lehetne segiteni rajta, de jelenleg azonnali megoldasra van szuksegunk, koszonom.

2019. márc. 3. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Orvostól lehet kérni!Elmondod hogy mire és miért szeretnéd és ad neked!Én is hasonlóan voltam!
2019. márc. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Van egy paszta, amit a cicám kapott állatorvosi vizsgálat előtt, mert félős és kissé agresszív... Calmex a neve, állatpatikában is kapható vény nélkül. A testsúllyal arányban kell neki adni azt hiszem.


Nem hosszútávra, de a költözés, utazás idejére jó lehet, hogy nyugodtabb legyen...

2019. márc. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
2-es vagyok, ez csak nyugtató, nem altatószer, de az én cicámat eléggé "kiütötte".
2019. márc. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beszélj az orvossal van rá szer.
2019. márc. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ez erre lenne. Macskás vagyok, (és költöztem), nekik is van ilyen jellegű termék, boldogan használjuk, macskák 99 %-ára hat. Az Adaptil ugyanaz a logika, ugyanaz a gyártó.


A gyógyszer nyugtató letompítja a testet, de az agy éber marad, ugyanúgy retteghet. Kivéve, persze, ha altatót kap vagy bealszik tőle. Tudtommal ez egyedfüggő.

Első szilveszterünket gyógynövény alapú nyugtatóval próbáltuk kibírni, mert az az agyat tompítja, amennyiben hat az állatra. Hát, nálunk nem hatott. Az tényleg egyedfüggő. Azóta van párologtatónk.

Nekünk sikerült kétszer költözni. A macska az elsőnél akadt ki kicsit, nem értette, mi ez. De ō szobacica.

Az a lényeg, hogy Te ne izgulj, te maradj nyugodt, és ezt mutasd a kutya felé. Az új helyen pedig az a legjobb, ha természetesen viselkedsz, mint máskor.

2019. márc. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat, mind nagyon hasznos volt! Egyelore befogoketreccel fogunk probalkozni+Adaptil parologtato kombo. Szurkoljatok, hogy minden rendben menjen es megegyszer koszonom!
2019. márc. 13. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!