Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusunk (kaukázusi)...

A kutyusunk (kaukázusi) elrágja a rózsa szárát. Vitaminhiánya lenne?

Figyelt kérdés
2019. márc. 4. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Unatkozik.
2019. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Foglalkozz vele. Ha kellően le van fárasztva akkor nem rombol.

Az sem mindegy mennyi idős, kölyökkorban nekik is van "mindent megkóstolok" időszakjuk, mint a babáknak.

2019. márc. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Unatkozik. Fárasszátok le rendesen!
2019. márc. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Tiltsd neki. Nem hinném hogy a tüskék hasznosak számára
2019. márc. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Minden reggel futkározok vele,csak nem bírom a kapacitását.2 éves,kaukázusi szuka.
2019. márc. 5. 02:58
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Ha egy gazdi, akármilyen fajtáról is legyen szó, eljut odáig, hogy "nem bírom a kapacitását" akkor ideje elgondolkodni rajta jó helyen van e az a kutya.
2019. márc. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudtok kolcsonkerni egy kutyat,akivel birkoznak? Az farasztobb,mint a sima futas.

Van kutyanapkozi,ahol tobb kutya van es felugyelettel jatszanak.

Keress ra facen,hogy kutya napkozi es kiadja. Az elegge lefarasztja.

Vagy van extrem akadalyfutas kutyaval vhol.

2019. márc. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A napkozisek kocsival ertejonnek a megbeszelt idopontra es visszahozzak a megbeszelt idopontra.
2019. márc. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az állatmenhelyről mentettem meg! Egészségügyi gondjaim vannak,emiatt nem futhatok annyit amennyit szeretnék.Anyagilag nem tudom fedezni a kutya napközijének költségét.Vettem neki játékot.Az állat választott ki bennünket a menhelyen!Minden pillanatban a tudtunkra adja,hogy szeret bennünket,ha meglát rögtön hanyatt dobja magát és hosszú időn keresztül simogatjuk.Mára türelmesen kivárja,hogy kihüljön a kajája amit naponta főzök neki. Többet vártam attól a választól,hogy kutyafaj szerint kellett volna választanom!
2019. márc. 6. 04:13
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha neked a válaszomból az jött le, hogy kutyafajTA szerint kellett volna választanod, akkor gyakorold a szövegértést. Én nem ezt mondtam.
2019. márc. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!