Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagytestű kutyát, hogy lehetne...

Nagytestű kutyát, hogy lehetne kocsiba tenni?

Figyelt kérdés
Dobozos autó hátuljába,ha a kutya nehezen mozog? Kézzel kell beemelni?
2019. márc. 7. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rámpával a legegyszerűbb.
2019. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,csak sajnos az nincs nekünk.
2019. márc. 7. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Deszkából, vagy bármi lapos, masszív anyagból össze lehet dobni. Hosszútávon pedig megérné, ha beszereznétek egy direkt kutyáknak való rámpát.

Vagy építesz lépcsőt. Téglából, fadarabokból, törmelékből.

Egyébként úgy is könnyű berakni a kutyát, ha a mellső lábait felrakod a csomagtérbe, és így csak a hátulját kell beemelned. Neki is kényelmesebb, mintha ölbe vennéd.

Vagy padka mellé megállsz a kocsival, onnan is könnyebb a bejutás számára...

2019. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm.Egyébként ha már bent van hátul a csomagtérben,nem kell kikötni csak a nyakörvet elég rajta hagyni,amíg bent van?
2019. márc. 7. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha biztos, hogy nem nyílik ki az ajtó, és nyugodtan ül, fekszik akkor nem.
2019. márc. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Te ismered a saját kutyád, neked kell tudni, hogy ki kell-e kötni vagy sem.


Én a nehezen mozgó 30 kilósomat beemeltem a kocsiba (ez csak akkor működik, ha nincsenek fájdalmai). Ha fáj valamije, akkor rámpa, amit tudsz te is készíteni egy vastag deszkából.


Nekem biztonsági övvel és hámmal utaznak a kutyák a hátsó ülésen, mert hiába vannak nyugton, ha nagyobbat kell fékezni, akkor borulnak mint 2 zsák. :D

2019. márc. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!