Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja?

Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

A kutyusom hónapok óta nagyon keveset eszik a kedvence étele sem kell neki. Amikor elviszem sétálni nem futkározik csak mint aki halálán van néz rám és csak megy előre. Régen este 8-ig játszottunk. Most már 17 órakor lefekszik. Az is előfordul hogy már délután kettőkor bedob egy szunyát és este hatig felsem kekk utána vagy eszik egy kicsit vagy semennyit iszik egy kicsit elbögdösi a labdáját az orrával és újra alszik. Az is előfordul hogy velem is agresszív régen játékból harapdálta a lábujjamat de amikor simogatni akarom a pociját akkor nem engedi mindig és volt amikor meg is kapott.

Tudnivalók róla:

-fajtiszta csivava

-szuka

- 1 éves elmúlt azaz egy éves megvan de nég nincs meg 2.

NAGYON AGGÓDOM ÉRTE AKINEK VAN ÖTLETE AZ KÉREM ÍRJA LE!


2019. márc. 11. 22:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvoshhoz még nem vitted?!
2019. márc. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ötletem, az van. Elviszed egy remekül felszerelt rendelőbe és kérsz egy állapotfelmérést.

Megnézik, nincs-e valami szervi baja. Megfelelő-e a súlya. Megfelelő-e az étkezése.

2019. márc. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az állatorvos mit mondott?
2019. márc. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Állatorvos megkérdezte szökött-e el mostanában? Azt feleltem hogy meglógott kétszer. Nagy a fajtajához képest. A súlya nos fogyott egy kilót a doki azt mondta a kövi oltásnál csinál még vizsgálatot de most épp rendel nagyon aggódom érte
2019. márc. 11. 22:44
 5/18 A kérdező kommentje:
Most épp NEM RENDEL azt akartam írni
2019. márc. 11. 22:46
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
És valóban meglógott kétszer, vgy ezt az állatorvos megnyugtatására találtad ki?
2019. márc. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Valóban kétszer meglógott nem hazudnék állatorvosnak nem az a tipus vagyok. Eddig nem nagyon akart szökni de mielött elkezdte ezeket a szokatlan dolgokat kétszer is megszökött
2019. márc. 11. 22:54
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítás? Vemhesség?
2019. márc. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nincs ívartalanítva
2019. márc. 11. 23:03
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
Honnan vetted a fajtatiszta kutyád?
2019. márc. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!