Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A két kan verekedik a szukáért...

A két kan verekedik a szukáért, mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 németjuhász kutyám van, 2 kan és egy szuka. Pont most tüzel a szuka és vitatkoznak érte. Úgy vagyok vele, hogy hagyom hogy lerendezzék maguk közt, de biztos van más mód is arra, hogy ne verekedéssel döntsék el melyikőjük van magasabb helyen a rangsorban.

Asap!



2019. márc. 15. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítsd legalább a szukát. Nem csak emiatt lenne az jó ötlet.
2019. márc. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A két kan alapból már rossz ötlet, mivel mindig versengenek egymással. Csukd külön mindet.
2019. márc. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanísd, hiába zárod őket külön attól még tudják hogy mi van és probléma lesz velük. Ha hagyod hogy lerendezék szintén dokira lehet szükség. Más a dominancia harc és más a párzás joga. A fajfentartásért képesek ölni az állatok. Ami pénzt a kanok összefoltozásáért fizetnél a szuka műtétre is költheted. Ha kölykök lesznek azok oltási árából mind a 3 kutyát tudnád műtetni.
2019. márc. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nevelni kellene a kutyákat, akkor nem lenne ilyen. És persze kellene egy normális, felelős gazda is nekik, aki pl nem szaporít...
2019. márc. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát b@..szki, ivartalaníttasd őket! :D komolyan nem hiszem el, hogy ilyet egyáltalán kérdezni kell. Vagy majd felrakod a jófogásra 30.000-ért a kiskutyákat? :D nem is értem...
2019. márc. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ivartalanítás eleve alap, ha különnemű kutyáid vannak.

Másrészt, nem szabad hagyni, hogy lerendezzék maguk között. Zárd külön őket most, majd ha elmúlt a tüzelés, vidd legalább a szukát ivartalanítani, de a kanokat sem ártana.

2019. márc. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A dominánsabb nagyobb kutyával szerelmesek egymásba, de az 1 évvel fiatalabb kutyánk most került ebbe a korba, hogy ő is szeretne többet a szukától. Persze, szeretnénk kiskutyákat is, mert rengetegen szoktak érdeklődni hogy mikor lesz kiskutya mert annyira szépek a kutyáink.


Most azt a megoldást találtuk, hogy a fiatalabbat az udvaron tartjuk, a szerelmes párt pedig az elkerített helyen ahol eddig 3-an voltak. Így is látják egymást, de legalább nem tudnak összeverekedni, max lemorogja a nagyobb a kicsit. Ha vége ennek az időszaknak akkor pedig a fentebb javasoltakat megfogadva beszélünk az állatorvosunkkal és az egyiket ivartalanítjuk. Köszönöm a hasznos tanácsokat, törődünk velük, azért is kérdeztem meg itt is, meg neten is rengeteg oldalt átbogarásztam ez miatt. :)

2019. márc. 16. 10:51
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Na jó, ez hülye. Szerintem csak provokálni akar, nincs ilyen marha.


Oszt a NAV-nak mennyit adózol a kiskutyák után? ;)

2019. márc. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
A kutyák nem lesznek szerelmesek, nem emberek...
2019. márc. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Azért nem engedte a fiatalabb kutyának éd azért megy a nagyobb kutyához, mert nincsenek érzései a kutyának ugye?

Neked is van érzésed, pedig kutya vagy...Most komolyan hogy lehetsz ennyire hülye? Töröld magad haver...


A NAV-ozós gyereknek meg annyit tennék hozzá, hogy olvasson utánna mekkora bevétel esetén kell adózni az ilyen esetekben. De leírom én is: 600 000 ft éves bevétel felett kell adózni ha kutyákat adsz el.


Okoskodtok, de mögöttes tudásotok meg nincs.

2019. márc. 16. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!