Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek a kutyám okos de...

Mit tegyek a kutyám okos de verekedik a másikkal?

Figyelt kérdés

11. szülinapomra kaptam egy stafford keveréket szüleimtől!

És rengeteg időmet vele töltöttem!Sok mindent megtanult.:ül,fekszik,marad,pacsi,helyedre,keresd,hozd ide,hagyd,fogd,engedd,hempereg,az utcán póráz nélkül megy!

van egy másik kutyánk egy tacskó-csivava keverék!

És mind a kettő fiú!nincs pénzünk ivartalanításra ezért meg vannak kötve!Szeretném ha úgy játszanának mint régen de nem tudom mit csináljak!

Ötletek?(kutyasuli nem jöhet szóba mert már voltunk és nem lehetett vele boldogulni...)


2011. okt. 8. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%

Ilyen fajta kutyákat nem szabad együtt tartani, hiba volt tőletek.

Csak külön szobában lakhatnak.

A tacskó kotorékeb, harcias, a csivava is harcias a termete ellenére.

A staffordshire jesszus minek kell ilyen kutyát venni. Eleve minden terrier domináns és verekedős, de egy staffordshire csak 1 db ilyen kutya való a családba mást nem lehet mellette tartani.

2011. okt. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Teljesen normális nekik ez a játék.

Nálunk van egy 8 hónapos németjuhász és egy 10 hónapos magyar vizsla, képzelheted milyenek.

Egész nap marják egymást mint ha valami vérmes vadállatok lennének.

De ha kapnak egy fürt szőlőt akkor a német juhász megeszi a felét és a másik felét meghagyja a vizslánknak. Egymás hegyén-hátán alszanak nagyon aranyosak. A csontot is elfelezik.

Ők így játszanak, de ha egyébként tanultak akkor ez nem gond. Ha hallgatnak rád, akkor ez a "balhézás" csak megedzi őket. Én mellettük érzem magam a legnagyobb biztonságban.

2011. okt. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hiába ivartalanítod őket, attól még verekedni fognak.
2011. okt. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

tényleg nehéz helyzetben vagy..

A staffor harci kutya.

A Tacskó meg padlócirkáló kutya rotweiler softverrel ellátva. :)

De az a baj itt hogy ha a hierarhiát kéne kialakítani a kutyák közt. De ha összemegy a staffor a tacskóval 1x is nem lesz hierarhi mert egy fogásból szegén tacskónak annyi hiába ugyanolyan a softvere mint a stafinak a hardverbe vannak hiányosságok. :)

Lehet a nagy kutya a kicsiről azt hiszi macska..

2011. okt. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

én azt se tudtam kapok egy kutyát!a tacskó már öreg!és ha a stafford neki megy eltöri a csontját és vége!

csak a stafi hallgat rám a tacsi öreg és rám támad már volt olyan hogy csak oda mentem hozzá és a lábamból egy darabot kiharapott :S elaltatni nem akarom hisz tesómé ő dönt sorsáról!

1 éve hogy egymásnak mennek mert egy nap mikor el volt mind a 2 engedve játszottam uncsyymal a két kutya meg összeverekedett egy csonton!

véresre marták egymást a tacsinak leszakadt a pofabőre!

a stafinak a füléből egy darabot harapott ki és a nyelvéből is egy kis darab hiányzik!

tegnap elszakadta a lánc összekaptak de nem annyira a stafi hagyta magát nem harapott vissza és hideg vízzel leöntöttem és szétmentek!

most kenelt akarunk csinálni a tacsinak hogy a stafi el lehessen engedve! vagy fordítva!

ÉS nem szobakutyák!!

2011. okt. 8. 20:14
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát itt tényleg gáz a helyzet :(

2. voltam

2011. okt. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ő segíthet!

[link]

2011. okt. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Tudom nagyon nagy gáz van! Nem akarom hogy a tacsi(Tapi) láncon pusztuljon el!

Meg a stafi(Mocsok) se :S

2011. okt. 8. 21:48
 9/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk elkezdhetnél gyűjtögetni ivartalanításra. Ez kan kutya esetében nem olyan hú de nagy összeg, és gondolom a zsebpénzt kapsz.


A láncon való tartást felejtsd el, csak frusztrált lesz tőle a kutya.

2011. okt. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
náunk is két kan kutya van !Amstaff meg egy törpe spicc és jól megvannak egymással
2011. okt. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!