Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem kedveli a mamámat a...

Miért nem kedveli a mamámat a kutyám?

Figyelt kérdés

Amikor átmegyünk hozzájuk, a kutya menekül előle, ha oda akarja hívni akkor nem is figyel rá. :O

Nem zavar, csak olyan fura. Mindenkivel barátságos 8 hónapos kölyök.


2019. márc. 17. 09:42
 1/5 anonim válasza:
Másoktól is menekül, vagy kimondottan csak tőle? Nem ijesztette meg valamivel esetleg? Illetve ilyen fiatal kutyusoknál azért ez valamelyest normális, hogy azok között érzi magát biztonságban, akikkel a legtöbb időt tölti.
2019. márc. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is ilyen volt, felnőttként is. Egy örök kölyök, nagy lakli volt, de ha a nagymamám szólt hozzá, mindig megrémült, még az is előfordult, hogy megmorogta.

Én két opciót tudok elképzelni: a szokatlan "öregszag", amit a kutya hamarabb megérez, mint az ember, és ez az idegen a számára, vagy pedig a furcsa hanglejtés, mozdulatok. Nagymamám pl úgy próbált hozzá közeledni, mint egy kisgyerekhez, ami nem megszokott a kutyának. :)

2019. márc. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A kutyák nagyon okos állatok,És megérzik azt is amit az ember nem.


Általában a kutya olyanoktól szokott félni,haragudni,Akik meg iesztették és nem biznak bennűk.


Az én kutyám is igy viselkedett a családdal,(Nem tudtam hogy miért),de aztán rájöttem,Azért mert a gyerekek kergették,sőt"még a felnőttek is szórakozásból. Tehát a kutya viselkedése elsősorban attol fűgg,hogy hogyan növeled.

2019. márc. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
* és hogy mien körűlmények között nő fell.
2019. márc. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a mamad nem szereti ot igazan. a kedvedert elviseli es ugy mutatja hogy szereti is, de BELUL nem igy van es ezt a kiskutya pontosan tudja. az allati oszton becsaphatatlan.

mondom ezt 40 eves gyakorlattal kutya es cica tartassal a hatam mogott.

2019. márc. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!