Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cesar millan-hoz hasonló...

Cesar millan-hoz hasonló szakembert Magyarországon tudnátok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
2019. márc. 17. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha lenne, tudnál róla
2019. márc. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Karay Zoltán ugyanezzel a módszerrel dolgozik.

[link]

2019. márc. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Ceasar Millan egy félig jó kutyakiképző akit telepumpáltak pénzzel és showmant csináltak belőle.

Ilyen Magyarországon szerencsére nincs.


Ha egy jobb fajta kiképzőre, kutyaiskolára van szükséged, először állapítsd meg hogy pontosan mire is kell. Munkakutyát szeretnél kiképezni, versenyképes sportkutyát szeretnél, sportok hobbi szinten, hobbi kutyatartás vagy esetleg valamiféle viselkedés problémája van a kutyának.

Ezek különböző ágak amik (akár egyedenként) különböző módszereket igényelnek.

Jobb először guglizni, olvasgatni róluk, szűrni hely, igényesség és "használhatóság" szempontjából szerintem. Tudom, idő és energia igényes


Lehet hogy mi ajánlunk X kiképzőt, de neked sokkal szimpatikusabb lenne Y

2019. márc. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Kedves utolsó, arra nem gondoltál, hogy a kérdező esetleg csak egy jól nevelt, kiegyensúlyozott kutyára vágyik?

Az ül,áll,fekszik csak másodlagos dolog a kutya szempontjából, mint az, hogy pszhiésen(lehet,hogy rosszul írtam az előbbi szót) is jól legyen.Természetesen az én kutyám is tud egy halom trükköt a helyben maradástól,meg az apportozástól a lábam átugrálásáig.De ez,mint említettem,csak másodlagos dolog a kutya szempontjából.

2019. márc. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem nem ártana jobban szétnézned a kutyakiképzési módszerek között, mert igaz, hogy Cezar az egyik leginkább ismert kiképző, de messze nincs jó híre a szakmában. Sőt. Legjobb esetben is félreinformált a kutyaviselkedéssel kapcsolatban, de egyesek határeset abúzusnak hívják azt, amit művel a kutyákkal annak érdekében, hogy azok viselkedjenek. (Számtalan cikk van erről a neten, ammik jobban el tudják ezt magyarázni, IGAZI szakértők segítségével.) Ha arra adod a fejed, hogy szakemberhez viszed a kutyád, akkor figyelj rá hogy a módszere ne egy katonai kiképzéshez hasonlítson.

Cesar egy showman, nem több.

2019. ápr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4 abba nem gondolsz bele hogy épp a kutya érdekében kéne hanyagolni a cm módszereket? Lószärt se ér az egész
2019. ápr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!