Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyát, felvihetem a...

A kiskutyát, felvihetem a buszra egy táskában? Nincsen pórázom, szájkosaram sem. Mert a kutyust csak le kell szállítanom az új gazdinak.

Figyelt kérdés
Egy három hónapos német juhász kölyköt kellene a buszra felvinnem, táskában, de nem tudom hogy így lehetséges e.
2019. márc. 26. 18:47
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
51%

"Bocsánat az offért.. de milyen gazda az olyan aki képtelen elmenni a kutyusáért?" - Bocsánat az offért, de ehhez muszáj hozzászólnom.

Nekem is..


Kedves utolsó.. Ez a kiskutya a pórázhoz nincs hozzászokva, nemhogy ahhoz, hogy betuszkolják egy zsákba, felhurcibálják egy buszra, és ki tudja meddig buszoztassák.. Szóval ebben az esetben minősíti az eladót és az új gazdát is.

Az, hogy neked leszállították a kutyát szerencsés eset volt. Itt viszont egyik felelőtlen vinné egy másik felelőtlennek a kiskutyát póráz, szájkosár és valószínűleg oltások nélkül. Mi köze van ennek ahhoz, hogy te menhelyről fogadtál be egy kutyust, akit le tudtak vinni hozzád?

2019. márc. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
38%

Kis termetű kutyákat, kölyköket szállíthatsz táskában, szállítóboxban, egyéb kézi poggyászban a lényeg, hogy ne zavarja az utasokat, és elférjen az öledben, de olvasd el a busztársaság erre vonatkozó szabályzatát. Abban minden le van írva.

A szájkosár és a póráz csak akkor kötelező, ha nem tudod a kutyát elzárni boxban vagy egyéb kézi poggyászban. Nagytestű kutya valóban csak szájkosárral és pórázzal szállítható.

2019. márc. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
25%
Kézi poggyász... Jaj be jó lesz a kutyának bezárva, fulladozva egy táskában miközben imbolyog a buszon meg lökdösik össze-vissza..
2019. márc. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
49%

"Ez a kiskutya a pórázhoz nincs hozzászokva, nemhogy ahhoz, hogy betuszkolják egy zsákba, felhurcibálják egy buszra, és ki tudja meddig buszoztassák.. Szóval ebben az esetben minősíti az eladót és az új gazdát is."


A kérdező feltett egy kérdést, de nem részletezte, miért ő vinné el a kutyát, lehet, hogy egyiküknek sincs autója. Kapott választ, milyen módon lehet kutyát szállítani, vannak nagy méretű szállítódobozok is, én épp mostanában nézegetem ezeket a termékeket. Nyilván nem olcsó. Nem kell egyből belekötni a kérdezőbe, tájékoztatás elég.

2019. márc. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, ha még aktuális a kérdés, lehet, hogy megér egy próbát ez a lehetőség is:

[link]

2019. márc. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
65%
És persze mindjárt rohan is boxot venni, ha eddig egy pórázt se kapott a kutya. Hahaha.
2019. márc. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
38%
Nem a kérdezőnek kéne megvenni, hanem a gazdinak. Alap felszereltség, alapvető dolog hogy tudja szállítani, utaztatni a kutyust, hisz akármikor odajuthatnak hogy orvoshoz kell vinni.
2019. márc. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
66%
A kérdezőnek sem árt ha van hordozó, mert a kérdésből feltételezem, hogy van kutyája, így meg neki is hasznos egy ilyen eszköz, nem csak a leendő gazdinak.
2019. márc. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
49%

19-es más a menhelyi.

2 kutyám van 2 különböző menhelyről.

Az egyik menhely kijött megnézni hova is kerül a kutyus majd 2 hét után hozhattuk haza miután a papirjai rendben voltak.

A másik menhelyről meg ők hozták házhoz, és szintén körbe néztek keritést meg mindent amit ilyenkor szokás.


Teljesen más a menhely...ne keverjük össze a kettőt mert nem ugyan az. :/

2019. márc. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
26%
Ma már nagyon szuper designer kutyatáskák vannak, nem a retikülre gondoltam. Aki egy kutyás csoportban erre a kérdésre válaszolva a retikülre asszociál az hülye.
2019. márc. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!