Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyát, felvihetem a...

A kiskutyát, felvihetem a buszra egy táskában? Nincsen pórázom, szájkosaram sem. Mert a kutyust csak le kell szállítanom az új gazdinak.

Figyelt kérdés
Egy három hónapos német juhász kölyköt kellene a buszra felvinnem, táskában, de nem tudom hogy így lehetséges e.
2019. márc. 26. 18:47
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
35%

"Kézi poggyász... Jaj be jó lesz a kutyának bezárva, fulladozva egy táskában miközben imbolyog a buszon meg lökdösik össze-vissza.."


Sajnálom hogy tőlem kell megtudnod, de a volán szabályzatban is kézi poggyász fog szerepelni. A mai hipi szuper női táskára emlékeztető szállító táskákra gondoltam, ami lényegében megnevezve valóban "kézi poggyásznak" minősül buszon, vonaton, repülőn. Nem kell mindenbe belekötni és rosszra gondolni.

2019. márc. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
77%
Az más, teljesen rendben van egy szállító, De bizony én láttam már olyat hogy csóri cicát sporttáskába szuszakolva vitték a buszra.. Csak abból derült ki hogy a "táska" kétségbeesetten nyávogott meg küzdött hogy kiszabaduljon.
2019. márc. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
78%
Aki sporttáskába visz állatot annak sohasem szabadna tartania. :( Az emberi hülyeség határtalan sajnos.
2019. márc. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
24%
Én sporttáskában viszem mindig a kiskutyámat. Nem lett eddig semmi baja tőle. Mindig ki van cibzározva, és kidugja a kis fejét és nézelődik. Sőtt legtöbbször a ringatózás miatt el is alszik. A kutyaszállító boxban viszont nem nagyon marad meg egyfolytában kaparja a ketrec részét. Persze az lenne a hivatalos szállító eszköz, de az enyém kifejezetten szereti a sporttáskát. Aki meg a sporttáskában úgy szállítja az kedvencét, hogy nem cibzározza ki, hogy levegőt kapjon, annak tényleg nem való állat.
2019. márc. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó vagyok! Nem ciBzár, hanem ciPzár. Bocsi a hibáért. ☺️
2019. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező végül, eljutott a kutya a leendő gazdájához?


Amúgy érdemes előtte hányáscsillapítót adni neki, mert az első út során bizony lehet baleset. Illetve előtte ne egyen, és legyen megpisiltetve/kakiltatva.

2019. márc. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Végül csak muszáj voltam kézitáskában vinni, mert úgy gondoltam hogy nem fogok költeni a gazdi kedvéért, egyetlen egy szállításért. De észre sem vette hogy a buszon van, nyugodtan tűrte az utazást, és végül semmi gond nélkül eljuttattam a gazdájához. :)
2019. máj. 13. 19:43
 38/40 anonim ***** válasza:
0%
Akkora farok vagy...
2019. máj. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
17cm-es farok.
2019. máj. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Ki a farok? :D
2019. máj. 14. 09:25
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!