Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam szobatisztaság...

Hogyan tanítsam szobatisztaságra, ha alig sétál erre más kutya és nem vizel sehova? Csak bent.

Figyelt kérdés
Egy társasház mögött találtam egy helyet, széklet is volt, akkor kutya is járt ott. Erre meg elzavartak, de egy tele pofaval lévő nő. Az az üres füves rész senki tulajdona, mert nincs lekeritve és üres. Közvetlenül a ház előtt esélytelen szagot találni itt.
2019. ápr. 1. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolom, a szabadban élő és oda ürítő madarak mellékterméke nem zavarja...

Amíg felszeded, amit fel lehet szedni, addig elégedjen meg annyival.

2019. ápr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem igazán értem. Minek kell más kutya vizelete vagy ürüléke? Vidd ki és várj, majd ha meglesz az inger akkor elvégzi a dolgát.
2019. ápr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Volt már kint két órát is és semmi.
2019. ápr. 1. 16:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyi idős kutyus, de az enyémnek például aktív mozgásra jön az inger, mondjuk futunk egy picit, akkor már guggol lefelé, nem is szimatol körbe.
2019. ápr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3 és fél hónapos. Szokott futni.
2019. ápr. 1. 16:48
 6/6 anonim ***** válasza:

3 hónapos kutya még nem jelöl, tehát az, hogy van e ott más kutya szaga, végterméke tökmindegy.


Neki arra kell rájönnie, hogy nem a lakás a wc. Minél többet, és gyakrabban legyél lent vele. Ennyi a kulcs.

2019. ápr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!