Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért veszel a kutyádnak,...

Miért veszel a kutyádnak, macskádnak inkább vebáruházban kaját?

Figyelt kérdés
Lehet venni kisállatboltban, kutyaboltban is.Mi miatt veszel vebáruházban inkább? Mi a baj a kutyaboltokkal?
2019. ápr. 2. 12:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Akkor veszek netről valamit, ha boltban azt a terméket nem lehet kapni.
2019. ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Semmi baj nincs velük. Én szeretek ott vásárolni, ha kisebb dolgokról van szó. A zsákos kutyaeledel viszont van, hogy kilónként akár 200 Ft-al is olcsóbb egy webáruházban. Az pedig nem mindegy. Az sem utolsó, hogy ingyen házhoz hozzák, nem kell cipelni, és nincs benzinköltségem sem.
2019. ápr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

- választék

- valóban minőségi termékek

- Egyszerűbb

2019. ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Amire most szokik át (és jobban szereti, mint a korábbit), az nem kapható kisállatboltban, csak webáruházban, de azok közül is csak egy helyen. Ráadásul árban is jobban kijövök.
2019. ápr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

Én alaposan utána járok hol milyen minőség van és mennyiért. A webaruhaz általában olcsóbb és házhoz hozzák. Mivel nincs autóm, nem utolsó szempont. (bizonyos összeg fölött ingyen kiviszik)

Legutóbb busszal cipeltem haza 5 kiló tápot, az is bőven elég volt, szètvàgta a kezem a zacskó és jól megbàmultak a buszon.

Én nem csak tápot, hanem szénát és forgacsot is veszek más allatsimnak. Egyszerűbb mindent egyben letudni.

2019. ápr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Én sokáig a fressnapfos premiere táppal etettem, mindig az akciós napokon vásároltam be belőle, mert amúgy pofátlanul drága ott minden; és egyre drágább. (Voltak fix mindenre akció napok, pl. állatok világnapja, év vége). Tavaly év végére is készültem ahogy mindig, erre közlik hogy már nincs, megszűnt ez az akció... én meg úgy felkaptam a vizet ezen, hogy kerestem és találtam jobb tápot neten. Még olcsóbb is. A fressnapf meg bekaphatja.
2019. ápr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Általában olcsóbb, nagyobb a választék és nem nekem kell hazacipelnem és egy bizonyos összeg felett általában ingyen szállítják házhoz. Ahonnan az utóbbi időben rendeltem, nekik van rendes boltjuk is, de 30 kg kutyatápot nem szívesen vinném tömegközlekedéssel, ők meg pár napon belül ingyen házhoz hozzák munkaidő után.
2019. ápr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell haza cipelnem kézben a 15 kilós zsákot... illetve gyakran az áraik is kedvezőbbek
2019. ápr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Gyakorlatilag az egész kínálatból tudok válogatni, minőség, ár, akciók szempontjából, és még ki is hozzák.
2019. ápr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%

Én mondjuk hazacipelem valahogy, ha arról van szó, de a webáruháznak megvan az az előnye is, hogy nem kell feltétlenül az üzlet nyitvatartásához alkalmazkodni, hanem kérhetem például sokáig vagy szombaton is nyitva tartó postára/csomagpontra, csomagautomatába (webáruháztól függ). Illetve aki tud fogadni futárt, annak az is jól jön. Már írták többen is, nagyobb a választék, én írtam, hogy van, ami csak adott webshopban kapható, illetve érvként jött többünktől, hogy árban jobbak a webáruházak.

Na most ha valakinek van valami speciális igényű kutyája, az lehet, hogy csak így jut a kutyája számára megfelelő táphoz, mert a kisállatboltok nem biztos, hogy tartanak olyat. Illetve ha már ezt veszek, akkor mást is. Például az én kutyám egyik kedvenc fogápoló rágcsája csak az egyik webáruházban kapható a leggazdaságosabb nagy kiszerelésben, akkor abból is be tudok spájzolni nagyobb mennyiséget. Nekem van madaram is, akkor még talán nekik is veszek valamit (madarak számára nincs minden kisállatboltban kínálat, van olyan kisállatbolt, ahol csak kutya és macska cuccok vannak, semmi más).

Aztán még egy érv a webshopok mellett, törzsvásárlóknak, regisztrált felhasználóknak vannak csak nekik kínált akciók, pontgyűjtés, amit be lehet váltani termékre vagy kedvezményre. Ezt a kisállatboltok általában csak akkor csinálják, ha van webáruházuk is. Meg a nagy üzletláncoknak van még ilyen program, csak ott meg a kínálat gyér.

2019. ápr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!