Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért veszel a kutyádnak,...

Miért veszel a kutyádnak, macskádnak inkább vebáruházban kaját?

Figyelt kérdés
Lehet venni kisállatboltban, kutyaboltban is.Mi miatt veszel vebáruházban inkább? Mi a baj a kutyaboltokkal?
2019. ápr. 2. 12:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%
Nekem semmi bajom a kutyaboltokkal, de mivel viszonylag kicsi településen lakunk, ezért be kellene utaznom a kutyatápért valami nagyobb városba. Erre sem időm, sem energiám. Nagyobb tételben rendelek, így ingyenes a kiszállítás. Nekem ennyire egyszerű az okom.
2019. ápr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%

Idő (azt az időt, amit a táp megvételével töltöm a boltban tudom hasznosabban is)

Ár (olcsóbb a neten)

Kényelem (5 nagykutyára 40kg tápot szoktam venni. Egyszerűbb, ha házhoz hozzák, mintha én cipelem az 50kg-mal)

2019. ápr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%

Egyszerűbb, olcsóbb, kényelmesebb, nagyobb a választék.

Nincs autóm, sokáig dolgozom, és akkor már nincs nyitva állatbolt.

Így viszont leadom a rendelést és 1-2 napon belül házhoz jön a táp.

2019. ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%

Én *webáruházban szoktam.

Az a baj a "kutyaboltokkal", hogy kicsi a választék, és aránylag drága minden. Ha valamit mégis itt kéne vennem, akkor autó híján utazgathatnék a csomaggal. A nagy zsákot, ami árban kedvezőbb lenne, nem bírom elvinni, ha kis zsákot veszek az meg hamar elfogy és mehetek vissza a boltba megint.


Webáruházban a legolcsóbb, átlátom a teljes választékot, könnyedén össze tudom hasonlítgatni az árakat, összetevőket, és betenni könyvjelzőbe/ kedvencek közé az esélyes tápokat, amik közül aztán később választok. Pár nap alatt ide hozzák házhoz a tápot, ráadásul jó nagy adagot veszek ami 1-2ónapig is kitart akár.

2019. ápr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
80%
Előttem szinte mindent elmondtak, jobb ár, kedvezmények, futárszolgálat, minőség. Nálunk kis állatboltok vannak, mind olcsó rossz minőségű táppal meg max royallal van feltöltve, plusz borzalmasan drágák ehhez képest. Rengeteget tudok spórolni a neten rendeléssel. És nem kell megmagyarázzam az eladónak se, hogy miért nem az agyonreklámozott pedigreet meg royal canint veszem...
2019. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Miért van mindenki lepontozva?
2019. ápr. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

1, olcsóbb

2, nem szeretem a tömeget a kisállatboltban

3, kihozza a futár, nem nekem kell cipelni

4, el tudom olvasni az összetevőit szépen nyugodtan

5, nem érek haza a kisboltok nyitvatartási idejében

6, több a választék


Zooplus a kedvencem

2019. ápr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Fressnapfban szívesen vásárolok játékokat, jutikat, egyéb felszereléseket, de azt a tápot, amit a kutyám eszik, nem lehet ott kapni, más kutyaboltokban meg lehet ugyan, de jóval drágábban, mint webshopban. Emellett a webshopról rendelt tápot házhoz is szállítják, nem nekem kell átvergődnöm a városon egy 12 kilós zsákkal, kocsi nélkül.
2019. ápr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!