Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pomerániai törpespicc kennel?

Pomerániai törpespicc kennel?

Figyelt kérdés

Ismer valaki egy jó (!) pomerániai törpespicc tenyésztőt/kennelt magyarországon?

Rá google-ztam, de "csak" hármat dobott ki, de mindegyiknek a honlapja idegennyelvű és én azon nem nagyon tudok kiigazodni. Egy jó kennelt keresek, ahol nekem a kiskutyák ára "nem igazán számít", de biztosan egészségesek a kutyusok. Segít nekem valaki keresni egy jó tenyésztőt?


2010. júl. 4. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig, ha jó kenneleket keresel és tényleg pomit akarsz, nem pedig pominak eladott kisspitzet, akkor kénytelen leszel velük felvenni a kapcsolatot.
2010. júl. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És még pár kérdés:

Hogy tudom "leellenőrizni", hogy a fedezőkutyák szűrve vannak? Vagy erre garancia a kennelnév? Akinek van Kennelneve, az biztos, hogy szűreti is a kutyáit, mert regisztrálva van, nem?

2010. júl. 4. 18:44
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

nézd meg ezt a linket, van magyarul is, lehet hogy náluk van pomi is.

egyébként én is pomit szeretnék, csak az a baj, hogy külföldön élek, és itt 1800-2000 euró. szal valószínű hogy otthonról fogok hozni, és lehet, hogy ettől a damon keneltől.

légyszi ha esetleg felvennéd velük a kapcsolatot, írnál nekem, hogy milyen a kenel?

köszi :)

remélem megtalálod a megfelelő kenelt :)

2010. júl. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, a fenti linken lévő tenyésztőnek nincsenek pomijai tudtommal. És nem, a kennelnév önmagában még nem garancia semmire. Viszont, ha írsz nekik egy emailt, akkor megtudhatod. Nálam biztos piros pontot érne, ha az érdeklődő nem a kutya ára, hanem például a szülők szűrési eredményei után érdeklődik. Úgy tudom, hogy az ilyen kicsi kutyákat patellára szokták szűrni.
2010. júl. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget. :) Akkor felveszem minden tenyésztővel a kapcsolatot, akit találok neten. Az lesz a legjobb, aztán majd döntök, hogy melyik a "legjobb". Csak most vettem észre, hogy hiába idegennyelvű a honlap, az elérhetőségek és nevek alapján úgy látom, hogy magyar tenyésztőkről van szó. Kívánjatok sok szerencsét, hogy sikerüljön. :)
2010. júl. 4. 19:15
 6/7 Akiteki ***** válasza:

[link]

A klubelnöktől is érdeklődhetsz pl. a szűrések iránt.

(egyik helyen rossz a link, de meg tudod nézni.)

2010. júl. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, csak három pomerániai törpespitz tenyésztő van.

Nagyon ritka fajta, jelenleg egy kan kiskutya eladó az országban.

Írtam egy kis ismertetőt a két méretről és a pomerániai vásárlásról:

[link]


Ezek alapján biztos válaszol valaki és ha türelmes vagy lesz egy igazi kis pomerániaid:)

2010. júl. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!