Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák miért ugatják meg a...

A kutyák miért ugatják meg a jégkrémes kocsit?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 5. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem a kocsit ugatják, hanem a zajt, amit csap és azt, hogy megáll a ház előtt, ergo védik a területüket és azért ugatnak.
2019. ápr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jórészt azért, amit az első írt.

De mindezt erősíti, hogy a kutya azt észleli, 'megint jön ez a szokásos idegen, megáll a ház előtt, én erre alaposan megugatom, ettől gyáván odébbáll'.

Ugyanígy erősíti a kutyákban az ellenszenvet a postás jellemző tevékenysége.

2019. ápr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert utálják a jégkrémet


:D

2019. ápr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Állítólag a tilinkózása tartalmaz egy direkt ilyen célra elhelyezett ultrahangot, amit az emberek nem hallanak, de a kutyákat idegesíti, ezért már messziről jelzik, hogy jön a jégkrém.

Nem tudom, igaz-e, de más autók (gázpalack, kenyér) szignálja nem vált ki ilyen mértékű hangzavart a kutyákból.

2019. ápr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő konkrétan az orrát égnek tartva vonyít, ezért hajlok arra, hogy az előttem szólónak igaza lehet.
2019. ápr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,az enyém is ezt csinálja.
2019. ápr. 5. 23:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert sír a kocsi és velük sírnak:D
2019. ápr. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!